piątek, 29 sierpnia 2014

Be Happy Vinti w Happy Mum - sesja miejska mamy karmiącej

Karmienie dziecka piersią determinuje pewne wybory w kwestii doboru garderoby. Wiem o tym z własnego doświadczenia, obserwuję też i rozmawiam z innymi mamami o tym, jak dobierają swoje ubrania, by czuć się komfortowo. 

Właśnie napisałam felieton modowy poświęcony tej kwestii, który ukaże się w trzecim numerze Kwartalnika Laktacyjnego, postanowiłam sprawdzić jak ubrania Happy Mum - znanej i lubianej polskiej marki odzieżowej dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, ale także aktywnych zawodowo i towarzysko kobiet sprawdzają się w różnych stylizacjach. I to jest sesja vol.2 we współpracy z kolejnym zdolnym fotografem Krzysztofem.


Razem z fotografem postanowiliśmy, że sesja będzie w typowo toruńskim klimacie. Trochę sztuki współczesnej, trochę urbanistycznie, trochę klimatu mojej ulubionej kawiarni Hanza Cafe. Stylizacje pochodzą z aktualnej kolekcji marki Happy Mum ubrań dla mam karmiących piersią, ale wiem z newsów z centrali firmy, że szykują się fajne nowości. 


Nie będę zdradzać wszystkiego, jakie triki w ubraniach służą najlepiej według mnie sprytnemu karmieniu piersią, bo to przeczytacie w moim felietonie w Kwartalniku, gdzie mam przyjemność byś redaktorką, ale powiem tylko, że dekolty i zamki - to jest to! Choć nie tylko.  

 Fot.: kilobajt (fotografia cyfrowa i analogowa - www.kilobajt.wordpress.com)
Ubrania dla mamy karmiącej piersią: Happy Mum

1 komentarz:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam