poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Moja sesja portretowa z Agnieszka Mądra Fotografia

Autorką mojej sesji portretowej vol.1 jest pani Agnieszka Mądra - utalentowana osoba, a przy tym mama dwójki maluchów, która realizuje sesje zdjęciowe zarówno w swoim domowym studio, jak i w plenerze. Do tej pory fotografowała głównie dzieci i ich rodziców, ale także mamy w ciąży. Kolejnym krokiem mają być sesje ślubne. 

Nie znałyśmy się wcześniej, poznałyśmy się dopiero na studyjnej sesji. Rozmawiałyśmy i bawiłyśmy się przy tym świetnie do tego stopnia, że nie mogłyśmy się doczekać efektów. To jedno zdjęcie, które wrzuciłam niedawno na fejsa, spodobało mi się wyjątkowo. Potwierdziły to przemiłe lajki znajomych, bo faktycznie został uchwycony tu mój najlepszy profil. To jest zdjęcie, o które mi chodziło. Mogę nieskromnie powiedzieć, że i ja sama sobie się na nim podobam :)


Pozostałe fotki były "wariacją na temat". Kompozycyjnie super, natomiast wspólnie z fotografką szukałyśmy tego właśnie mojego najlepszego profilu. Nasze poszukiwania uwiecznione na fotografiach, które wyszły spod ręki pani Agnieszki, możecie zobaczyć poniżej - wybrałam jeszcze dwa najlepsze ujęcia. 

Jeśli właśnie zastanawiacie się nad wyborem fotografa do sesji dziecięcej, okolicznościowej, "brzuszkowej", narzeczeńskiej czy ślubnej - warto skontaktować się z Agnieszka Madra Fotografia choćby przez fejsa - wrzucam tu link do strony. Polecam!  

2 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam