poniedziałek, 7 grudnia 2015

Konkurs na personalizowany kalendarz - wyniki

Kochani, serdecznie dziękuję Wam za udział w konkursie na personalizowany kalendarz z www.empikfoto.pl. Wybrałam dwie osoby, w których wypowiedziach zobaczyłam ich troskę o prawdziwe życie z radościami, ale i troskami codziennego dnia, pomimo których wciąż największą niespodziewaną przyjemność chce się sprawiać właśnie tym, którzy są najbliżej.

Najchętniej nagrodziłabym wszystkich, bo każda z osób  napisała zupełnie wyjątkową, cudowną motywację, musiałam jednak wybrać dwie osoby i są to: KatKal i Olcia - poproszę Was o dane kontaktowe do wysłania zwycięskich kodów rabatowych na mój e-mail: vinti.style@gmail.com. Wzruszyłyście mnie najbardziej! KatKal swoją intencją dla rodzinki, a Olcia uczuciem do ukochanego! Możecie przeczytać je pod postem konkursowym TU. Gratuluję! 

Pozdrawiam serdecznie wszystkie uczestniczki konkursu i zapraszam do kolejnych konkursów u mnie na blogu w przyszłości. 

Ja już swoje kalendarze na www.empikfoto.pl zamówiłam. Byłam zaskoczona, jak szybko dobrałam ciekawe szablony, dość minimalistyczne zresztą, wgrałam zdjęcia, zrobiłam podpisy i wszystko zamknęło się w godzinkę no może z minutami. Jeden z myślą o Klaudusi, a drugi o Marku. Kto chce zobaczyć, jak je tworzyłam, może pobuszować po MOIM INSTAGRAMIE, np. TU. Zrobione w ubiegły czwartek i piątek, będą do odebrania dla mnie w toruńskim Empiku 10 i 11 grudnia. Nie mogę się doczekać, żeby potem też fajnie je zapakować.  

Wpadajcie więc na www.empikfoto.pl. Ja mam zamiar jeszcze zamówić rzutem na taśmę koszulkę i kubek dla Macieja, bo w Empikfoto.pl można również takie gadżety tworzyć. Poza tym marzy mi się też personalizowana książka z rodzinnymi wspomnieniami... 

2 komentarze:

  1. No pięknie! Dziękuję bardzo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! Teraz szybko tworzyć, aby zdążyć przed świętami :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam