czwartek, 3 grudnia 2015

KONKURS - wygraj personalizowany kalendarz!

Mam dla Was, Kochani, szybki i prosty świąteczny konkurs. Dwie osoby mogą wygrać  kalendarze, które zaprojektują zupełnie samodzielnie i za symboliczny 1 grosz zakupić na portalu www.empikfoto.pl

Co trzeba zrobić, żeby wygrać KODY NA DWA FOTOKALENDARZE 30X40 CM?
Odpowiedzieć w komentarzach pod tym postem na 

PYTANIE KONKURSOWE 

Dla kogo i dlaczego chcesz zamówić zupełnie wyjątkowy, niepowtarzalny, zaprojektowany tylko i wyłącznie przez Ciebie kalendarz na 2016 rok?


NAGRODY 

DLA DWÓCH AUTORÓW NAJCIEKAWSZYCH, MOIM ZDANIEM, KOMENTARZY 
w formie kodów do zrealizowania na stronie: http://www.empikfoto.pl/oferta,kalendarze.html


Ja właśnie mam zamiar zaprojektować w prezencie pod choinkę dwa kalendarze, które nie tylko będą według mojego pomysłu, kalendarzem na 2016 rok, ale będą też niespodzianką i pamiątką dla naszych dzieci. Jakie będą, niedługo się Wam pochwalę, oczywiście tylko uchylę rąbka tajemnicy, bo przecież nie mogę zdradzić, jakie będą przed ofiarowaniem ich adresatom. 

To teraz, Kochani, trochę  szczegółów technicznych, jak to działa, żeby sprawnie, szybko i z sukcesem zaprojektować, a potem wydrukować swój kalendarz z Empikfoto.pl

Fotokalendarze tworzymy na specjalnej stronie:  http://www.empikfoto.pl/oferta,kalendarze.html
Po wpisaniu, w przypadku zwycięzców tego konkursu, specjalnych kodów uprawniających do zamówienia fotokalendarza 30x40cm, na papierze kredowym  za symboliczny 1 grosz, tworzy się z własnych zdjęć swój kalendarz. Kody zwycięzców będą ważne do 31.12.2015 r.Fotokalendarz projektuje się on-line za pomocą prostego kreatora dostępnego na kartach poszczególnych szablonów fotokalenedarzy:  http://www.empikfoto.pl/oferta,kalendarze.html

Do wyboru jest ponad 100 szablonów z 8 kategorii tematycznych, więc możliwości jest naprawdę wiele.Wykonanie fotokalendarza od dnia zamówienia trwa 4 dni robocze + 2 dnia robocze na dostawę do salonu. 
Kalendarze te zostaną bezpłatnie dostarczone do salonu w mieście najbliższym osoby wygranej do odbioru zwyczajowo, jak w przypadku salonów EMPIK. 

Jeśli chcecie zdążyć przed świętami, bezpiecznie będzie zamówić Wasze kalendarze nie później niż 14 grudnia. 
Dlatego ekspresowo startujemy z konkursem. 
Na Wasze kreatywne odpowiedzi czekam już od dziś, czyli 3 grudnia 2015 roku
 do 23:59 w niedzielę 6 grudnia 2015 roku.
Do dzieła!

Po wybraniu zwycięzców, poproszę o dane kontaktowe do przesłania kodów do tworzenia kalendarzy, a potem już wszystko w rękach dwójki szczęśliwców :) 

7 komentarzy:

 1. Spersonalizowane kalendarze to rewelacyjna rzecz. Jakoś nigdy nie usiadłam jednak do tego, by je zrobić. Myślę, że najlepszym odbiorcą mojego kalendarza będzie moja rodzina. Tak często zapominamy w codziennym biegu, że jest nam dobrze. Mamy siebie. Jesteśmy pełną, zdrową rodziną ze swoimi wzlotami i upadkami, ale zawsze jesteśmy razem. W naszym życiu było mnóstwo cudownych momentów i wiele jest jeszcze przed nami. Kalendarz z naszymi zdjęciami wiszący w codziennie mijanym miejscu w domu przypominałby nam codziennie przez cały rok, że mamy powód (a właściwie 4 powody) do bycia szczęśliwym każdego dnia w roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prababcia! Tak to jej bym podarowała wyjątkowy kalendarz ze zdjęciami jej dzieci, wnuków i prawnuczek. By zawsze widziała nasze uśmiechnięte miny, mimo, iż fizycznie nas koło niej nie będzie w danym momencie. Kalendarz ze zdjęciami bliskich przypominałby jej o tym, że jest wyjątkową osobą dla tak wielu osób, że o niej pamiętamy i często myślimy. Tak ! Zdecydowanie byłaby to Prabacia Ludwika :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odkąd na świecie pojawił się mój mały Leoś, moja mama jest zakochaną Babcią. To już pół roku.
  Mama ciągle prosi mnie o zdjęcia, więc wpadłam na pomysł, że zrobię dla niej kalendarz Leosiowy. Od narodzin, przez fajne chwile, kiedy sama fotografowałam moje dziecko, aż do dziś.
  Wybrać 12 zdjęć z miliona... oto jest wyzwanie.
  Mama będzie szczęśliwa. Ja również.
  To właśnie kocham w zdjęciach, zatrzymane w kadrze emocje. Ciepłe wspomnienia.
  Pozdrawiam
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten kalendarz to taniec na balu przebierańców w styczniu, to spacer w lutym, przebiśniegi w marcu, Wielkanocne jaja w kwietniu, a także uśmiechy wśród kwiatów w maju. To również wycieczka rowerowa w czerwcu, babki na plaży w lipcu, spadające gwiazdy w sierpniu. We wrześniu zaś granatowa spódniczka, w październiku złote liście rzucone w górę i grzyby, w listopadzie spacer z kolorową parasolką, a w grudniu...wszystkie moje szczęścia przy wigilijnym stole!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten kalendarz to taniec na balu przebierańców w styczniu i spacer w lutym, przebiśniegi w marcu i Wielkanoc w kwietniu oraz uśmiechy wśród kwiatów w maju, wycieczki rowerowe w czerwcu. To także babki z piasku i kąpiel w morzu w lipcu, a w sierpniu wędrówka po górach i spadające gwiazdy, we wrześniu plecak szkolny i granatowa spódniczka i pazdzienikowe liście rzucone do góry. Ten kalendarz to listopadowy spacer z kolorowym parasolem a w grudniu... Wszystkie moje szczęścia przy wigilijnym stole!!! Ten kalendarz jest dla bliższych i dalszych, dla rodziny i znajomych. Dla nas rodziców, naszych dzieci, dla babć, dziadków i moich wnuków. Zrobiony raz może cieszyć pokolenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze by było zrobić i dać kalendarz wyjątkowej osobie, w którym będą umieszczone zdjęcia z wspólne spędzonego czasu, gdzie były między nami lepsze i gorsze chwile. Ten moment poznania się w nowej szkole, wspólne udokumentowanie różnych śmiesznych sytuacji,w którym się ktoś znalazł i doprowadzało to śmiechu aż do łez. Następnie bym pomyślała o zdjęciach z różnego rodzaju imprez, w których się świetnie bawiłam,np. wesela, dożynki. Myślę, że kalendarz ze zdjęciami byłby dobrym pomysłem dla ukochanej osoby, gdzie w szczególności zbliżają się jego urodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam spersonalizowane kalendarze! Miałam okazje użytkować kilka, a kilkanaście zamawiałam jako prezenty z okazji Bożego Narodzenia czy Dnia Babci i Dziadka. Jestem fanką nietuzinkowych prezentów, dlatego też taki kalendarz sprawia mi wielką satysfakcje. Zazwyczaj to ja sporządzam projekt, wybieram nasze ulubione kadry, pełne wspomnień i pięknych emocji. Ten niepowtarzalny prezent pragnę podarować mojemu mężowi, który spędza wiele godzin w pracy. Powiesi sobie go w biurze, a wspomnienia zatrzymają się choć na sekundę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam