niedziela, 2 kwietnia 2017

Modern Silver Łańcuszek Gwiazd

Biżuteria celebrytek pod nazwą "łańcuszek gwiazd" noszona jest przez polskie i zagraniczne aktorki, dziennikarki, modelki. Trend na subtelne, delikatne łańcuszki z sugestywnym motywem piórka, puzzla, koniczynki, gwiazdki, nieskończoności czy drzewka szczęścia - jest dość dyskretny i w tym tkwi najwidoczniej jego siła. Niebanalny, bezpretensjonalny, a jednocześnie słodki, ujmujący i mega kobiecy.   
źródło: modernsilver.eu

Wynalazłam sobie na stronie ModernSilver chokery, bo podobają mi się aktualnie najbardziej, ale urzekł mnie jeszcze jeden model łańcuszka z zawieszką drzewka szczęścia, bo mam z tym motywem miłe wspomnienia. 

Oprócz "łańcuszków  gwiazd" znalazłam jeszcze jeden fajną biżuterię ceramiczną. Zachwycił mnie model pierścionka w białym kolorze z zatopionymi połyskującymi kamyczkami. Miałam kiedyś ceramiczne klipsy z różyczkami na studiach, wykonane przez artystę plastyka w prywatny atelier. Jak je zakładałam samopoczucie wzrastało o 1000%. Każdy egzamin zdawałam w nich na piątkę. Taka biżuteryjna magia.

"Celebrytki" czy "łańcuszek gwiazd" - to nazwy, która przyjęła się jako określenie subtelnych dodatków noszonych przez osoby znane z mediów.  

 

Łańcuszek gwiazd gościł na szyi Magdy Mołek, Agnieszki Szulim, Małgorzaty Kożuchowskiej, Kingi Rusin i wielu innych. Nosie je też Sandra Bullock, Jessica Alba oraz wiele blogerek modowych. Dodatki te dzięki nim stały się niezwykle popularne, ale sukcesu by nie odniosły, gdyby rzeczywiście nie były przemyślane stylowo.

Fikuśne zawieszki w wielu kształtach pozwalają na kreowanie nowoczesnego wizerunku. Można je łatwo dostosowanie do każdej stylizacji, od wieczorowej po bardzo swobodnej. Sprawdzają się nie tylko łańcuszki na szyję, ale także kolczyki, bransoletki i pierścionki.

A co oznacza symbolika poszczególnych zawieszek?

Skrzydła - to z pewnością symbol wolności...


Zawieszka z sercem symbolizuje miłość i jest idealnym prezentem dla ukochanej kobiety. Zawieszka bardzo często wręczana jest przyjaciółkom, gdyż oznacza oddanie i szczerość

Celebrytka nieskończoność – niezwykle popularny wisiorek symbolizujący wieczne uczucie, przyjaźń. Takie celebrytki to oznaka pamięci i wierności w uczuciach. 

Celebrytka koniczynka symbolizuje szczęście i sukces. To bardzo szczególna celebrytka, ma bowiem bardzo optymistyczne przesłanie. 

Celebrytka kółko z otworem, kółko pełne – ta zawieszka wiedzie prym wśród wszystkich celebrytek. Bardzo popularny wisiorek, poza tym elegancki i klasyczny. Popularne staje się nanoszenie spersonalizowanej dedykacji na tym właśnie typie celebrytki. 

 Celebrytka kółeczko inaczej nazywana... karmą - to idealny wisiorek dla osób wierzących, że czynione dobro wraca do człowieka.

Wisiorek celebrytki - to doskonały sposób, by podkreślić swoje atuty w bardzo dyskretny sposób. Biżuteria gwiazd jest dostępna w wersji ze złota, srebra, jak i modelach pozłacanych. Cena tych dodatków nie jest wygórowana - niektóre modele można dostać w promocji już od ok. 26-40 zł. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam