poniedziałek, 13 marca 2017

Modlińskie inspiracje

Rzeczowa komunikacja z klientami w obecnych czasach to podstawa, jeśli marka chce zaoferować coś więcej poza samym produktem lub usługą próbuje uwieść potencjalnych zainteresowanych, zaciekawiając ich bardziej w jakim temacie. I to powoduje, że czasami o różnych nowinkach, ciekawostkach dowiadujemy się ze stron właśnie nie typowo redakcyjnych, magazynowych, a z ciekawie prowadzonych serwisów, blogów różnych firm. 

Na stronie modlinparking.pl zamieszono interesujący artykuł o najbardziej nietypowych parkingach świata. W sumie taka wiedza wydawałoby się mało potrzebna na co dzień, a jednak warto wiedzieć, że np. taki parking w Kansas City  w USA ma jedyną w swoim rodzaju fasadę wykonaną w kształcie ogromnej półki z książkami, a  w Detroit jeden z parkingów powstał w urokliwym budynku byłego kina Michigan Theatre. Natomiast w Santa Monica w Stanach Zjednoczonych na uwagę zasługuje parking, na którego ścianach zamontowano tysiące ledowych lamp, dzięki czemu wygląda mega industrialnie, a jednocześnie jest w maksymalnym możliwym stopniu ekologiczny.

Podwarszawski port lotniczy w Modlinie zdobywa pasażerów głównie dzięki sieci Ryanair, który systematycznie proponuje nowe połączenia i zwiększa liczbę lotów, w tym głównie na wyspy brytyjskie. Jest parkingiem dość tradycyjnym, choć jak twierdzą znajomi - komfortowym. Kto wie, przy szybkim tempie rozwoju (parking jest ostatnio rozbudowywany) może i on będzie w przyszłości mógł poszczycić się niebanalną infrastrukturą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam