czwartek, 26 stycznia 2017

Prezenty na roczek dla dziecka


Zakupienie uroczego prezentu na roczek dla malca to nie taka prosta sprawa. Głównie z tego powodu, że przez głowę przebiegają różne myśli związane z tym, aby upominek był w jakiś sposób pamiątkowy, żeby był dość uniwersalny, czasami może nawet trochę praktyczny.


To naprawdę spory dylemat,  nie tylko dla rodziców, ale i dla osób które są zwykle zaproszone na uroczystość w charakterze gości. Dużą rolę odgrywa oczywiście fakt, czy prezent ma być dla chłopca czy dla dziewczynki. Osobnym tematem są prezenty od rodziców chrzestnych, którzy przy takich rocznicach często chcą podarować coś, co będzie miało znamiona pamiątki, do której dziecko chętnie wróci po latach.

Większość z nas ma takie pamiątki z dawnych lat, które albo wiszą na ścianie albo gdzieś schowane w szufladach, przypominają nam co jakiś czas o bliskich osobach, głównie z chrztu, a potem np. z 18-tki. Obecnie takie rocznice są obchodzone coraz częściej i rodzice chrzestni prześcigają się w prezentach, bo w końcu jest z czego wybierać.  Oto co można teraz m.in. podarować w prezencie małej dziewczynce. 

Na pewno fajną opcją jest dedykowany album. To pamiątka, która powinna zmobilizować rodziców do wydrukowania jednak jakiejś części cyfrowych zdjęć w wersji papierowej i umieszczenia ich w albumie, który można będzie przeglądać w przyszłości z rodziną na familijnych spotkaniach. 
Pozłacana bransoletka z grawerem, w pudełku z dedykacją? Czemu nie! Koleżanka wybrała jednak coś co mi się też spodobało najbardziej – zawieszkę w kształcie aniołka o subtelnym, finezyjnym kształcie. Wygląda dość uniwersalnie – na tyle, że może ją nosić zarówno dziecko na specjalne okazje, jak i później, kiedyś dorosła osoba w chwilach sentymentalnego powrotu do przeszłości. Taką zawieszkę razem z łańcuszkiem zamówiła dla swojej chrześnicy ze sklepu Murrano. Prezenty na roczek, jakie można tam znaleźć, są naprawdę gustowne. Podoba mi się ten aniołek, jest naprawdę śliczny, ale album z oferty tego sklepu też prezentuje się świetnie.  

Można jeszcze wybrać wśród dewocjonaliów, np. obrazki nawiązujące do tematyki religijnej, które z tyłu można opatrzyć specjalnym grawerem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam