czwartek, 6 czerwca 2013

KONKURS Baw się dobrze - zostało tylko kilka dni do niedzieli 9 czerwca!

Tak się zastanawiam, czy jak Clody Rose nieco jeszcze podrośnie i zacznie się już zrozumiale wysławiać, nie będzie prowadziła swojego kulinarnego vlooooga :)))) Jest taka sugestywna w wyrażaniu swoich emocji oraz potrzeb i zamiarów, w tym udziela się tak często w kuchni przy gotowaniu, że coś mi się wydaje, że tak się to może skończyć, a raczej dla niej zacząć :))) Ona z pewnością będzie potrzebowała wielu form aktywności, by się wyrazić.

Gdybym mogła wziąć udział w konkursie pt. MALI ZAWODOWCY na blogu Magdy BOB OF THE DAY, trudno byłoby mi się zdecydować, ale chyba postawiłabym na zaprognozowanie lekkoatletycznej kariery sportowej Córeczki naszej ruchliwej niezwykle!

Jeśli miałabym wysłać zgłoszenie na konkurs FASHION BABY na blogu Kamili PANNA MI i JEJ ZABAWKI, pewnie zdecydowałabym się na wysłanie "wieczorowej" stylizacji w czarnej tiulowej sukienusi

Jeśli mogłabym wziąć udział w konkursie kulinarnym ZDROWIE NA TALERZU MALUSZKA u Kasi  na blogu HAPPY POWER MAMA, byłaby to na pewno jakaś smaczna wersja z dość powszechnie nielubianym, a coraz częściej przeżywającym swój renesans... szpinakiem, który w tym roku pierwszy raz mamy świeży codziennie u nas w warzywnym ogródku. 

U siebie na blogu też w konkursie BAW SIĘ DOBRZE udziału rzecz jasna nie wezmę :))) 

Ale Wy, Kochani moi czytelnicy możecie się zabawić w naszych czterech konkursach i wygrać w sumie jedną z... 5 x 4, czyli jedną z 20-tu nagród! O - takich jak niżej! Przypominam!
Pamiętajcie, że warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie 
nie tylko zdjęcia zgodnie z jednym z tematów konkursów, ale także odpowiedzi na to pytanie: 


Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na stronie naszego sponsora nagród


sklepu internetowego Bliżej Ciebie TU.

* * * 
Nie może zabraknąć fotograficznego skrótu z naszych domowych aktywności z kliku ostatnich dni. Na paru zdjęciach kot w roli głównej, czyli podwórkowa zabawa w kotka i... psa :))) Pies przybył z wizytą od sąsiadów i niestety koczował na drzewie, bo nasz owczarek pilnował mooocno swojego terenu! Pomaganie tacie przy konstruowaniu domku dla królików - nieeeocenione :)))
1 komentarz:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam