sobota, 16 stycznia 2016

Nowoczesne wnętrze z fototapetą

Mój zachwyt nad gustownie i niebanalnie dobranymi fototapetami trwa. Ten nowoczesny sposób na ozdabianie wnętrz daje nieograniczone możliwości. Można dowolnie budować klimat, optycznie powiększać przestrzeń, modelować światło w pomieszczeniu odpowiednio dobraną kolorystyką i nadawać wnętrzu przemyślany charakter i styl.

Salon, sypialnia, kuchnia czy domowe biuro, ale także wnętrza większych i mniejszych firm dają nieograniczone możliwości aranżacji. Bo dekorować fototapetami można nie tylko większe powierzchnie ścian pomieszczeń. Bardzo dobrze nadają się bowiem pod nie także np. drzwi, które czasami ulokowane muszą być konstrukcyjnie w jakimś punkcie pomieszczenia, a niekoniecznie stanowią element ozdobny, na który chcielibyśmy zwracać uwagę.

Fototapety to też doskonały sposób na zmianę perspektywy w korytarzach. Często są one w mieszkaniach małe, ciasne i aż się prosi, żeby pokombinować z ich wystrojem, żeby nadać im lekkości. 
Ten nostalgiczny widok z okna z pracy nadaje się w sam raz, by wykorzystać go w jakiejś domowej aranżacji. Zimowe, nienaturalnie niebieskie poranne widoki ze śniegiem w roli głównej też wyglądałyby we wnętrzu cudnie. 
Wśród tematów zdjęć ostatnio bardzo popularne stały się piękne, przestrzenne widoki miast oraz ciekawe ujęcia przyrody. Niesamowicie wyglądają np. kwiaty czy owoce w ujęciu w rozmiarach makro do kuchni czy sypialni, takie właśnie jak na zdjęciu pierwszym powyżej z uroczej fototapeciarnipod tym adresem: http://fototapetynawymiar.com/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam