poniedziałek, 18 stycznia 2016

Nowoczesne meble fryzjerskie

Ależ ja mam frajdę, kiedy mogę doradzać! Nie wiem, czy pamiętacie, jak swego czasu pisałam, że moja koleżanka urządza salon fryzjerski i zastanawia się nad wyborem mebli i różnych mniej lub bardziej praktycznych akcesoriów do wystroju. Cały czas się ze mną konsultuje w kwestiach kolorystycznych, a ja się wkręcam i wybieram te wszystkie sprzęty razem z nią, jakbym sama urządzała swój salon. 

Ostatnio mam fazę koloru żółtego. Strasznie mi się podoba połączenie kompozycyjne bieli, czerni, szarości i soczystej żółci, a właściwie to takiej odmiany cytrynowej. Działa ten kolor na mnie ostatnio mega energetycznie. 

Pomyślałam więc, że podpowiem koleżance, by może zdecydowała się na meble fryzjerskie w tym kolorze lub z jego elementami. Znalazłam takie na stronie lapuella.pl, gdzie można dobrać wystrój salony fryzjerskiego zarówno w stylizowanym stylu retro, jak i na wskroś nowoczesnym.     

Mi wpadły tym razem w oko meble o geometrycznych kształtach, zapewniające nowoczesny, a przy tym uniwersalny wygląd salonu fryzjerskiego. Ponadto większość sprzętów, np. fotel Ayala Isadora wykonany jest w zaawansowanej technologii wylewek poliuretanowych, ma podwyższozną odporność na deformacje i inne uszkodzenia mechaniczne.  

Możliwość wyboru kolorystyki większości modeli mebli fryzjerskich ze strony lapuella.pl, jak również np. podnóżka lub innych dodatkowych elementów to też fajny komfort dla zamawiającego. Jest tam multum modeli od dosyć spokojnych po skrajnie futurystyczne i te przyznam, że choć lubię vintage, to jednak nowoczesność wygrywa, zwłaszcza dla tego typu pomieszczeń, jak salon fryzjerski. 

No spójrzcie sami na modele, które wybrałam? Jak Wam się podobają? 


1 komentarz:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam