piątek, 13 listopada 2015

Buty Salomon - najlepsze do chodzenia i biegania

Salomon - to marka butów sportowych, o których peany w domu na ich cześć słyszę od moich chłopaków od ładnych paru lat. Maciej przechodził w kilku parach gimnazjum i liceum, a Marek praktycznie z nich nie wychodzi. Kiedy już, już ma się zdecydować na coś innego, to albo coś ciśnie albo stylistyka nie ujmuje za serce albo bezsensownie wysoka cena. 


A Salomony pasują zawsze i praktycznie w każdym sezonie udaje się je zdobyć z fajnym rabatem, tak jak te, które widzicie poniżej na zdjęciu z mojego Instagrama sprzed tygodnia czy dwóch, kiedy wyczailiśmy świetny fason w czerwono-czarnym kolorze. O ileż lżej chodziło się Markowi po sklepach, kiedy szukaliśmy dla Macieja nowego garnituru na studniówkę jego dziewczyny. 
Salomony - to u nas w domu synonim wygody, wysmakowanej sportowej stylistyki i... niezniszczalności. Marek mówi często, że czasami chodzi w nich już tak długo, że zmienia na nowe tylko dlatego, że zwyczajnie mu  się już znudziły, ale nigdy nie rozpadają się, nie psują w trakcie użytkowania, nigdy.
Właśnie wyczaiłam, że można takie całkiem podobne do Marka czerwonych Salomonów, kupić bordowe w sklepie internetowym  http://www.butydobiegania.pl/. Jak tak słucham opowieści dnia codziennego o tym, jak świetna to marka, myślę, by kupić sobie takie damskie do biegania. A szukam takich z wysoką podeszwą, bo nie lubię w sportowych butach czuć się jak w kapciach. Muszę przewertować dokładnie damskie modele tej marki. 

A Wy, dziewczyny, miałyście już buty tej marki? Możecie coś polecić?

1 komentarz:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam