poniedziałek, 23 kwietnia 2012

13-ty ząb

Masakra z tymi zębami, 13 ząb - lewa dolna trójka ujrzała światło dzienne - płacz, ciągłe wkładanie palców do buzi, słaby apetyt, więcej i luźniejszych kup przez ostatni tydzień (w sensie w ciągu dnia), dziś rano lekka gorączka, a więc czopek przeciwgorączkowy na to, camilla, żel na dziąsełka i tak w kółko dziś przy niedzieli. A ja w dodatku jakaś osłabiona byłam...

Aaale to było rano, a potem piękna pogoda pozwoliła spędzić czas z Klaudusią na niedzielnych spacerach i wypróbowaniu plastikowej huśtawki ogrodowej. Malutka już załapała, o co nawet chodzi z poruszaniem nóżkami, by wzmocnić efekt huśtania - Zmyślnica!!! Fotę na huśtawce wstawię jutro, bo dziś już mam w końcu ochotę się wyspać po tej burzliwej niedzieli z 13-tym zębem Klaudusi.

Zaczęłam szukać info, co może być nie tak, że Klaudusia tak szybko ma tyle ząbków i coś tam wyczytałam w necie, że to może być spowodowane jakąś nieprawidłową gospodarką hormonalaną, tudzież - nadczynnością tarczycy??? Hmm, Ona jest niesamowicie żywa, trudna do okiełznania, może faktycznie jest coś na rzeczy?

3 komentarze:

 1. dr Google często się myli, nie ma co się denerwować. niemniej jednak katuszy zębowych ogromnie współczujemy :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy kolejnego ząbka ! Dusia bystra dziewczynka :) !

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie strasz, że ząbkowanie tak długo trwa:/
  :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam