wtorek, 19 grudnia 2017

Żywiec Perła Aqua Vita

Woda źródlana o niskiej mineralizacji doskonale sprawdza się w każdym domu jako baza do przygotowywania posiłków i napojów. Do wody możemy dorzucać ulubione owoce lub wyciśnięty z nich na świeżo sok.

Woda Żywic Perła Aqua Vita, dla której powstała dedykowana strona wodaaquavita.pl pochodzi z odwiertów Żywieckiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Żywieckim, na chronionym obszarze włączonym do programu Natura 2000.
 
Niegazowana woda źródlana idealnie nadaje się do zaparzenia kawy, herbaty, czy ulubionych ziółek,  ale także przygotowania dań obiadowych, czyli np. zup czy sosów, albo gotowania warzyw.

Górska woda źródlana ma niską mineralizację, co sprawia, że podczas gotowania nie powstają kłopotliwe osady.

Wodę Aqua Vita marki Żywiec można zamówić także z dostawą do domu lub firmy do specjalnych dyspozytorów.

 
Źródło zdjęcia: wodaaquavita.pl
 
GÓRSKA WODA ŹRÓDLANA ŻYWIEC PERŁA świetnie nawadnia organizm, wspomaga utrzymanie w nim równowagi kwasowo-zasadową. Ponadto pozytywnie wpływa na zdrowie i odporność organizmu. Zwiększa wydolność organizmu w trakcie intensywnego wysiłku. Doskonale gasi pragnienie. Woda ta również wspomaga odchudzanie i ma dobroczynny wpływ na usuwanie skutków stresu, jej picie bowiem koi i uspokaja pobudzony organizm Woda źródlana jest idealna dla osób aktywnych fizycznie oraz dzieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam