środa, 7 czerwca 2017

Wynajem aut nad morzem

Wypożyczanie aut na wakacjach za granicą stało się już normą. Leci się samolotem, a później w dowolne miejsce można przemieszczać się dowolnie wybranym z wypożyczalni autem. Czy korzystanie z podobnych usług w Polsce jest już też tak znane?

Na przykład jadąc nad morze. Czy warto pojechać tam pociągiem, żeby uniknąć korków na drogach i potem wynająć auto? Z drugiego końca Polski można tez przecież wybrać podróż samolotem.  

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Szczecinie to jest alternatywa dla tych właśnie, którzy chcą skorzystać z auta na wynajem. Prężnie działająca firma, której usługi można poznać na tej stronie: automaks.pl oferuje wynajmu pojazdów osobowych, ale nie tylko, bo też busów i aut dostawczych. 

Volkswagen Move Up, For Ka, Seat Ibiza Toyota Yaris, ale też większe Nissany, Ople, Fiaty, Renault i Skody można wypożyczyć w szczecińskim Automaksie. Trochę szkoda, ze nie ma tam cabrio, o których marzy się w okresie wakacyjnym, ale czy Polski klimat im sprzyja? Raczej nie, jednak co szkodzi pomarzyć...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam