piątek, 17 marca 2017

Kominek przez Internet

Zachwyciliśmy się tym małym kominkiem... ogniskowym. Jest przenośny i taki mały, uroczy.


Jeszcze producenta dokładnie takiego modelu nie znaleźliśmy, szukamy. Przecież taki kominek można zabrać ze sobą wszędzie, na każdą wyprawę. Kompaktowy i taki prosty w wykonaniu. Wygląda, jakby w sumie można było go zrobić samemu.

W sumie i do takich małych kominków są pewnie potrzebne specjalne akcesoria kominkowe. Takie już udało nam się znaleźć w ofercie sklepu KominkiAZ. Można w nim kupić potrzebne do prawidłowej instalacji ogrzewania centralnego, użytkowanego z paleniska kominka. Naprawdę spory wybór rur izolowanych, przewodów, złączek, zaworów czy pomp, a także sterowników. Można się w nim zaopatrzyć kompleksowo także dokupując uszczelnienia, taśmy, kratki i inne drobiazgi, po które nie trzeba udawać się do sklepów stacjonarnych. Akcesoria kominkowe umożliwiają  montaż tradycyjnych kominków, piecyków kominkowych, a także nowoczesnych rozwiązań z płaszczem wodnym. Dostępne w sklepie KominkiAZ akcesoria są wykonane, jak wynika z relacji osób, które je zaopiniowały, z wyjątkową dbałością o wysoki poziom jakości i różnorodne wymagania klientów. Z przedstawicielami firmy można się umówić też w swoim domu przy montażu kominka, są oni do dyspozycji klientów, świadcząc kompleksową pomoc przy wyborze materiałów instalacyjnych w stosunkowo korzystnych cenach.

Na stronie sklepu KominkiAZ dostępna jest szeroka gama przeróżnych kominków domowych, zarówno w formie samego wkładu do zabudowy kominkowej w mieszkaniu, jak i różnych form tzw. kozy, czyli wolnostojącego piecyka. Te ostatnie są fajnym pomysłem. Można w nich palić w czasie mniejszych chłodów oraz dla przyjemności i nastroju wieczorami. Nasz faworyt z tej oferty to ten beżowy model poniżej, który w dodatku właśnie teraz jest w promocji.  
Źródło: www.kominkiaz.pl

2 komentarze:

  1. fajna sprawa...choć ja z doświadczenia unikam ognia w domu

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. u nas był tradycyjny kominek, ale w wyniku zmiany koncepcji go usunęliśmy, jednaka taka "koza" wygląda fajnie i w sumie w każdej chwili można ją w domu zamontować, a już ten kominek zewnętrzny w miniaturce to, jak dla nas, hitowy wynalazek (najlepsze jak zwykle są najprostsze rozwiązania...)

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam