piątek, 31 marca 2017

Domowe aranżacje z Bello Decor

Chciałoby się wiosną dodać odrobinę nowych pomysłów do aranżacji domu. Trochę doniczek z sukulentami albo ziołami, czy nowych gadżetów... Ostatnio modne stały się np. wertkalne ściany zieleni, które tworzy się z gotowych elementów i sadzi w nich kwiaty pod katem, tak, że tworzą w domu zielone obrazy. 

Wypatrzyliśmy niedawno ciekawe domowe gadżety - stylowe karafki, do których można kupić świetny myk - specjalne spirale, na których przyczepia się kolorowe owoce, by zanurzyć je w wodzie lub lemoniadzie. Ależ to spektakularnie wygląda. Na napój z ciekawą soczystą, kolorową wkładką apetyt rośnie o 500%. 
Źródło: bellodecor.com.pl

Takie spirale można kupić osobno i wykorzystać jako element dekoracyjny do karafek, które już mamy w domu, ale na stronie sklepu Bello Decore jest sporo karafek o bardzo nowoczesnej stylistyce. Mało tego, te karafki, takie jak pokazana na zdjęciu Eva Solo MyFlavour są wykonane ze specjalnego szkła boroslikatowego łączonego z najwyższej jakości stalą nierdzewną. Karafka może służyć zarówno do napojów o niskich jak i wysokich temperaturach podania (od -70° do +530°). 

Stalowa zakrętka wyposażona jest w stalowy szpikulec, na który można nabijać dodatki z kawałków różnobarwnych owoców: truskawek, malin, limonki, cytryny, a także listków ziół i elementów warzyw. Przy czym szpikulec można odkręcić i używać go tylko w niektórych sytuacjach. 

Eva Solo to stylowa duńska marka, której tradycja sięga aż 1913 roku. W ostatnim czasie zaskakuje bardzo nowoczesnym wzornictwem, stylem, elegancją, a przede wszystkim pomysłowością i wysoką jakością wykonania. Takie produkty, jak te stylowe karafki, super mieć w domu, a dla bliskich czy znajomych mogą być doskonałym prezentem.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam