niedziela, 26 lipca 2015

Noclegi w minimalistycznym stylu

Kiedy wyjeżdżamy gdzieś z rodziną na wakacje, jednym z obowiązkowych punktów programu są noclegi, rzecz jasna. Nie powiem, lubimy wygody, lubimy piękno, ale nade wszystko cenimy sobie dobry standard w rozsądnej cenie. Mieliśmy kilka miesięcy temu okazję spędzić noc w Hotelu Sheraton w Warszawie. 

Pobyt w nim zapewnił miłe wrażenia estetyczne, nasza mała latorośl, która była tam z nami, z ożywieniem powraca do tego czasu w swoich małych wspomnieniach. Jednak czy na zwykłych wakacjach potrzebujemy aż takich luksusów? Chyba niekoniecznie. Gdzieś w Polsce, nad morzem, w fajnym mieście albo gdzieś nad jeziorami wystarcza nam taka oto kwatera z oferty: http://kwaterydlafirm.pl/kwatery/kwatery-pracownicze - prawda, że minimalizm z jednym wyrazistym akcentem ceglanej ściany może pozytywnie zaskoczyć? 

2 komentarze:

  1. Na krótkie pobyty nie trzeba szaleć z wypasionym hotelem, także wtedy, kiedy cały dzień ma się zajęty i zaplanowany różnymi aktywnościami. Taka kwatera jak, np. na zdjęciu, faktycznie ma swój urok :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam