wtorek, 10 marca 2015

Wielkanocne dekoracje #1

Prostota, prostota, jeszcze raz prostota, kolor i natura - tak mi podpowiada intuicja oprawę dekoracyjną Wielkanocy w tym roku. Właśnie jak na tym zdjęciu z Pinteresta. Mam już nowy koszyk w naturalnym kolorze z wikliny i zaczyna mi się włączać tryb na świąteczne inspiracje. Spójrzcie, jakie to proste, a jakie ładne i sugestywne?! 

Odwiedzam też przy okazji szukania wielkanocnych inspiracji sklepy internetowe z wyposażeniem wnętrz, porcelaną i stołową zastawą, takie jak http://witeks.pl/. Od lat zbieramy się, żeby kupić piękne sztućce, ale takie naprawdę cudownie nowoczesne. To marzenie odświeża się  zwykle w okresie świąt właśnie, kiedy do stołu trzeba nakryć czasem więcej niż dla sześciu osób i wtedy zaczyna się mix stylów. Nie trafiliśmy jeszcze na takie sztućce, które ujęłyby nasze serce, bo odżałowalibyśmy nawet sporą kwotę pieniędzy na taki zakup. Ten domowy wydatek ciągle przed nami.

Póki co, zaprząta mi głowę myśl, jak raczej minimalistycznie, ale z wyjątkowym charakterem udekorować koszyczek do święconki, który potem u nas zwykle zajmuje centralne miejsce na stole przez całe święta. Wkładam więc w jego dekorację zwykle sporo inwencji. Jak coś ciekawego wymyślę, podzielę się z Wami swoją koncepcją na zdjęciach.

Może tak?
 Albo tak?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam