piątek, 14 listopada 2014

Dove Body Cream pachnący wanilią - mile uzależniający!

Właśnie zachwycam się odżywczym kremem DOVE do ciała z serii purely pampering, z masłem Shea i wanilią. Uzależniłam się od niego. Delikatna, ale nie za bardzo lekka konsystencja, a zapach jak dla mnie wprost urzekający (jeśli ktoś lubi dość duszącą intensywną wanilię - ja tak). 


Nawilżam z lubością nim ciało po kąpieli, ale też stosuję w ciągu dnia do rąk, po umyciu wodą, bo lubię powracać do jego zapachu. W stylowym, matowym, okrągłym, dużym (300 ml), plastikowym, zakręcanym słoiczku- może się podobać także stojąc na półce w łazience. Mnie zauroczył. Mhmm... www.idoveyou.pl


Odżywczy krem do ciała Masło Shea z Wanilią zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającym, w tym także olejkami. Dzięki zastosowaniu w kremie tej formuły, zapewnia on 24-godzinne nawilżenie skóry. 

Receptura kremu do ciała zwykle jest opracowana w ten sposób, że ma dużo więcej składników odżywczych w stosunku do balsamu oraz ma gęstszą i bogatszą konsystencję. Zawarte w tym akurat kremie masło shea działa na skórę zmiękczająco i wygładzająco, jak zapewnia producent, a także regeneruje skórę. Szybko się wchłania oraz czyni skórę aksamitną w dotyku, co potwierdzam z autopsji.

Wpis powstał we współpracy z marką DOVE.

PS Pamiętacie o moim Instagramie? Tam ciągle coś się dzieje :) Ostatnio zachwycam się naszymi białymi tiulówkami z Verony.  

2 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam