niedziela, 3 sierpnia 2014

Kids Fun - dziecięce malowanie koszulek

Miałam to w planach od dawna, żeby Klaudii zafundować czas, miejsce i specjalne farby do pomalowania bawełnianej koszulki - nie moją ręką, lecz Jej. Na planach się kończyło, bo albo czasu za mało albo coś innego wypadało. Jakoś tak. Jednak kiedy miała nas odwiedzić koleżanka Klaudii z przedszkola, pojawił się imperatyw wewnętrzny zrealizowania w końcu tej frajdy dla dziewczyn, które mogły puścić swoje małe wodze fantazji. 


Znam je już trochę i wiem, że oczywiście chciały namalować na koszulkach księżniczki w balowych sukienkach. Myślałam więc, że ułatwię im trochę zadanie i narysuję im kontury księżniczek, które mam już opanowane ostatnio do perfekcji, ale nieeee... Kategorycznie zaprotestowały, twierdząc, że same od początku do końca stworzą swoje malowane koszulki. Ok - przystopowałam więc i pozwoliłam im na całkowitą wolność wyrazu!

Farby i pędzle poszły w ruch. Dziewczyny rywalizowały o różowy kolor, na szczęście starczyło dla obydwu. Okazało się, że oprócz księżniczek na koszulkach koniecznie przewidziały też słońce i chmurki. Przydarzyło się też w tym wolnym stylu malowania kilka rozkosznych niechcących chlapnięć farbą, które tylko dodawały uroku końcowemu obrazkowi. 


Nie mogłam wyjść z podziwu, jak w ogóle nie drżały im ręce podczas malowania. Były takie pewne siebie - wspaniałe małe fashionistki! Cała akcja malowania do podejrzenia na moim Instagramie - zapraszam.

Farby do malowania Profil / Białe koszulki REAL

2 komentarze:

  1. Jeszcze Ci nie mówiłam, ale pięknie tu u Ciebie :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Kochana! Wiadomo, o szablon zadbała nasza wspólna nieoceniona koleżanka Hafija :) A ja na instagramie podziwiam Twoją pracę nad sylwetką! Motywujesz baaaardzo, super efekty!

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam