niedziela, 13 lipca 2014

Nowy wygląd bloga spod ręki Hafiji

Zmieniło się, prawda? To za sprawą Agaty z bloga Hafija.pl, bez której pomocnej dłoni w obszarze HTML ani rusz. Spod jej reki wyszło już mnóstwo spersonalizowanych szablonów blogów. Jej można nie tylko uwierzyć, że będzie dobrze, adekwatnie i ciekawie, ale przekonać się o tym z nawiązką. 


To, że mój blog wygląda dziś jak wygląda - to Hafiji vel Agaty wspaniała zasługa, która liczy się w godziny poświęcone naszym rozmowom online. Spotkania w realu jeszcze nie było, a mam wrażenie, że znamy się bardzo bardzo mocno! Nie ważne czy jest godzina szesnasta, dwudziesta pierwsza, czy druga trzydzieści nad ranem - ona znajduje czas zawsze, powtarzam zawsze.

Agata ma ogromne wyczucie stylu i niewyczerpane umiejętności - imponuje mi tym, dlatego nasze drogi co i rusz się schodzą we wspólnym działaniu. To ona zaprosiła mnie wraz z zespołem zaangażowanych redaktorek i ekspertek do współredagowania niezależnego pisma, jedynego takiego w Polsce Kwartalnika Laktacyjnego. Od następnego numeru pojawią się tam już moje felietony związane z modą, urodą i zdrowiem. To początek bardzo ciekawej drogi, którą właśnie rozpoczynam również z tym blogiem, o którego zmianach będę Wam pisała w kolejnych postach. 

Zapraszam na najlepszy parentingowy blog, jaki znam ja i polecam: Hafija.pl 
Ten blog redaguje nie tylko mądra i fajna mama, ale też świetny fachowiec w co najmniej kilku ważnych dziedzinach!  

2 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam