poniedziałek, 27 stycznia 2014

Dobra sala na wesele to podstawa udanej zabawy - Zajazd Bumerang po metamorfozie #vintistyle

Znajomi z Zajazdu Bumerang z Ostaszewa koło Torunia poprosili mnie, żebym cyknęła trochę zdjęć w ich lokalu, który ostatnimi czasy rozbudowali. To miały być zwykłe poglądowe fotki, jak wyglądają ich wnętrza, w których organizują mniejsze i średnie imprezy rodzinne lub okolicznościowe, a także całkiem spore wesela na 250 osób. 

Kilka razy miałam okazję zobaczyć wystrój dużej i małej sali na chwilę przed przyjazdem gości. Wysnułam jeden zasadniczy wniosek, który nasunął mi się właściwie już od pierwszych chwil, gdy zaczęłam robić zdjęcia na dużej sali - bardzo ładne wysokie, duże okna i świetnie wpadające przez nie światło. Pomyślałam wtedy, że właśnie dzięki temu istotnemu elementowi, duża przestronna, żeby nie powiedzieć ogromna, przepastna sala nabiera całkiem wyjątkowego charakteru. Tworzy się klimat... Spodobało mi się to i postanowiłam podzielić moim widzeniem tej sali u siebie na blogu.   

Wiem, że wiele par narzeczonych poszukuje komfortowych i naprawdę ładnych sal w przystępnej cenie. I choć pewnie marzenia estetyczne sięgają często do wyszukanych lokali w ekskluzywnych obiektach, to czasami rachunek ekonomiczny skłania do wyboru sali w niższym pułapie cenowym. Okazuje się, że takie sale mogą zapewnić przy odpowiedniej oprawie, całkiem przyjemne wrażenia estetyczne dla samej pary nowożeńców oraz ich rodzin i zaproszonych gości. 

Na pewno dużą sztuką jest rola uzdolnionego dekoratora, który "ogarnie" przestrzeń swoim artystycznym pomysłem. Jeden wiodący kolor, światło, kwiaty i inne drobne dodatki - wszystko to składa się na ów charakter wnętrza, o których wspomniałam na samym początku. Z wyborem odpowiedniego "wedding dizajnera" nie ma dziś większego problemu. Niektórzy mają swój pomysł, inni narzeczeni lubią, jak kreatywny stylista ślubnych wnętrz zaproponuje kilka ciekawych rozwiązań...

Na weselu liczy się też na pewno dobra kuchnia i miejsca noclegowe - Zajazd Bumerang to zapewnia. Dlatego pomyślałam, że jeśli google jakichś poszukujących narzeczonych sprowadzi na mój blog, to moja rekomendacja może im się przydać. Szczegółowe informacje o ofercie lokalu znajdziecie na stronie www.zajazdbumerang.pl 

Dziś odsłona fioletowa wystroju sali - z sondy na blogu Fashionelki wyszło ostatnio, że fiolet to jeden z modniejszych kolorów aktualnie w ślubnych dekoracjach. Według mnie ta aranżacja jest całkiem przyjazna dla oka, zgodziłabym się więc z tym kolorystycznym trendem.

Co nie oznacza, że musimy ulegać jakimkolwiek modom. Jestem pewna, że jeśli narzeczeni mieliby ochotę nadać sali charakter wyjątkowy, wcale nie muszą się kierować panującymi trendami. W kontynuacji tego wpisu zaplanowałam jeszcze kilka postów z inną aranżacją tego samego wnętrza, więc ciąg dalszy nastąpi :)2 komentarze:

  1. Zgadzam się z Tobą. Trzeba dobrze wybierać salę, ponieważ wystarczy jedno niedopatrzenie, a może popsuć zabawę wielu osobom. A co najważniejsze to Para Młoda może być niezadowolona.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem, czy istnieje coś takiego jak idealne planowanie wesela, czy też wybór doskonałej sali weselnej, nie mniej jednak dziś korzystając z takich stron jak http://www.lokaleweselne.pl , możemy sobie znacznie ułatwić to zadania. Na portalu tym znajdziemy wiele cennych porad na temat tego, jak dobrze wybrać salę weselną, jak również możemy zobaczyć propozycje różnego rodzaju miejsc, w których można zorganizować wesele.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam