wtorek, 9 kwietnia 2013

VICHY IDEALIA BB dostanę niebawem od Kominka

Taaak, mam maaaalutkiego świrusieńka na punkcie blogów, vlogów, pinterestów, fejsbuków i tym podobnych... Komuś się może to podobać, nie podobać, trawić to może lub nie, a mnie to rybka, bo przede wszystkim najważniejsze jest dla mnie to, że bawi i interesuje to mnie. Lubię często życie za to, że podsuwa nam czasem takie mini-mini, tyci-tyci powody do mikro radości, z których tworzy mi się potem nastrój i aura cała na przynajmniej kilka godzin, a nawet czasem dni. Czy ktoś kiedyś nie powiedział, a co drugi co rusz powtarza, że życie składa się z chwil? I to czasem nie tych meeega formatu wydarzeniowo-znaczeniowego, a takich drobnych, drobniusich, tyciusieńkich. 
Do takich tyciuśkich radości w moim prywatnym świecie należy np. uczestniczenie i... wygrywanie w konkursach albo stawanie w szranki - równe, równiejsze lub wcale nierówne z innymi w jakimś fajnym dla mnie temacie. No to i dałam się ponieść chwilowej fantazji i podesłałam Kominkowi swoją torebkę do jego "torebkowego" typowania przez czytelniczki esTrendów
Nie byłabym sobą, gdybym nieco nie nagięła zasad i zamiast podsyłać po prostu torebkę, której w typowym znaczeniu nie mam na dzień powszedni, bo nie mogę obyć się bez teczki, która pomieści papierzyska A4, gazeciory i temu poodobniste, które tarmoszę ze sobą do pociągu, by 10 minut na lekturę wykorzystać :)))) wysłałam więc fotę mojej wielorazówki, którą jakiś czas temu dostałam od mojej "koleżanki od serca" - Oliwki. O dziwo - w głosowaniu u Kominka przy sporym zdyslajkowaniu, zyskała też i parędziesiąt lajkusiów, zatem miło mi, że i komuś tam jeszcze w oko wpadła, heheheh. Czekam teraz z ciekawością wielką na prezencik dla uczestniczek esTrendów - krem VICHY IDEALIA BB. Będzie to moje pierwsze "cudo BB" z szeeeerokiej gamy kremów na rynku różnych marek opatrzonej tym skrótem.


6 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam