sobota, 6 października 2012

Odkurzacz BOSCH GL30 ProPower 2500W... o mocy i dźwiękach

Weekend to cudowny czas, hmmm, zwłaszcza leniwym popołudniem gdy się ma już akcję sprzątaniową za sobą, upieczone ciasto pachnie na cały dom i można poleżeć na kanapie lub w fotelu z jakąś fajową książką lub chociażby laptopem na kolanach. Nie wspominając już o innych uciechach, którym sobota służy, leeeecz ten scenariusz dnia bezpowrotnie, jak na razie, minął. 

Słodkie lenistwo, a zapomniałabym, z Wysokimi Obcasami czytanymi od deski do deski (wyleciało mi z głowy, bo czytam je teraz mocno na wyrywki w dni różne od soboty przez cały tydzień, najczęściej w pociągu do pracy jadąc) - zastąpił gwar od rana do wieczora małej naszej Brzdącusi, która przez cały dzień potrzebuje mocnych wrażeń. 

Ów gwar często przeplatany jest dźwiękiem odkurzacza, od miesiąca odkurzacza numer dwa - testowanego Boscha. A ów ma trzyzakresową skalę dźwięków. Co za tym idzie - stopniowanej mocy. Największa moc 2500W zapewne, tak zakładam, że to max - ma "helikopterowy" dźwięk, ale też parę zasysania śmieciorów-kruszorów błyyyyyskawiczną. 

Opcja pośrednia, którą najczęściej używam ja (mąż i syn wybierają opcję tę poprzednią na full) nie drażni dźwiękowo moich uszu, a power do odkurzania kilkugodzinnego kurzu i drobnych okruszków najczęściej po Klaudii dziecięcych brykaniach z własnoręcznym jedzeniem, w tym celu optymalny. 

Jest i trzecia - minimalna opcja mocy i dźwięku, a właściwie prawie jego braku przy odkurzaniu Boshem GL-30. Wówczas moc zasysania fruwających kurzowych kotów nie jest zbyt duża, ale jeśli Klaudia śpi, a mnie drażni jakiś nieduży bałagan, to uskuteczniam sprzątanie na tzw. "cicho".    


o - toto pokrętełko pozwala regulować moco-głośność...


dziś na tyle, z tematem BOSCH-a, uprzedzam, jeszcze powrócę :)
Czasem z ciekawości wpadam na polubiony fanpage BOSCH na fejsie
Muszę przyznać, że całkiem fajnie się rozwija. 

http://www.odkurzacze-bosch.pl/

5 komentarzy:

 1. widzę, że z tym odkurzaczem każdej kobiecie do twarzy :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalnie pięknie się Prezentujesz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O już drugi blog, który testuje ten model. Sami się zgłosili do Ciebie ?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. łoo Kasia!! To się nazywa szykowny test odkurzacza :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. HPM i Duśka - hehe, nawet odkurzając w domu, trzeba jaaaakoś :)))) wyglądać, ale nie przesadzajcie :))))

  Paula - tak dostałam te propozycję od tej firmy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam