wtorek, 11 lipca 2017

Sportowe fascynacje 2017

Dobre sportowe buty, wygodna odzież do biegania i jazdy na rowerze, zegarek ze stoperem np. taki jak ten na zdjęciu Tissot...


Modne, ładne elementy sportowego stylu, takie jak te zegarki Tissot - marki, która w tym roku patronuje wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne nie dość, że precyzyjne, z długą tradycją, to jeszcze super designerskie. Mogą się podobać, trochę kosztują. Niektórzy zaczynają od ich kupna swoją przygodę ze sportem, a inni wychodzą z założenia, że uprawiać sport można niekoniecznie w kosztownych rzeczach i gadżetach.

Dla poprawy kondycji, jeśli tylko ma się ochotę i zapał, można jeździć i to całkiem z niezłą prędkością wysłużonym "składakiem" z wygodnym siodełkiem, a nie żadnym góralem z wąskim siedzeniem. Biegać można zaczynać w wygodnych butach sportowych, które ma się od kilku lat, a nie od razu inwestować w nowe. Ale pomarzyć o tym, że jak osiągniemy siłą woli jakiś założony rezultat, możemy, bo przecież np. na ładniejszej, zgrabniejszej sylwetce będzie lepiej leżał bardziej obcisły sportowy strój. 

Fajnie mieć proste założenia i zwyczajnie zacząć je realizować, czerpiąc zwykłą radość z przełamywania własnych ograniczeń. Radość jaką np. sportem dajemy sobie samym, nie jest do zmierzenia, a tak bardzo do poczucia przez siebie samych. Nie da się kupić, a tak łatwo ją sobie samemu stworzyć. Mobilizacja rodzinna do uprawiania sportu może być jednym z prostszych, najbardziej naturalnych sposobów na wakacje dla osób w różnym wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam