piątek, 14 października 2016

Wyjechać na wakacje

Wyjechać na wakacje można nie tylko latem i nie tylko wtedy, gdy jest piękna pogoda. Żeby to zrobić, można np. wygrywać KONKURS na http://www.burco.pl/konkurs/, gdzie wysyłając zdjęcie ze swoich poprzednich wakacji, dostać voucher o wartości 500 zł na jego realizację w hotelu w Rezydencji Ustronie Morskie. 

Rezydencja Ustronie Morskie to nowo wybudowany kompleks mieszkalno-wypoczynkowy, położony w malowniczej, nadmorskiej scenerii. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, zwłaszcza dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Po pracy wczesną, szaro-burą w tym roku, jak na razie, jesienią niektórzy pragną wyrwać się choćby na weekend, by pooddychać innym powietrzem.

Konkurs, o którym mowa, trwa na Instagramie. Trzeba tam mieć swoje konto, na którym należy wykonać zadanie konkursowe polegające na wstawieniu zdjęcia przedstawiającego sposób, w jaki spędziło się któryś ze swoich minionych urlopów (pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie: http://www.burco.pl/konkurs/. W opisie zdjęcia należy podać informację o tym, co zdjęcie przedstawia, oznaczyć konto organizatora konkursu @burcopl oraz dodać hashtag #wydluzwakacje. 

Wprawdzie wygrywa tylko jedna osoba, której praca najbardziej spodoba się komisji konkursowej, ale, przyznajcie, że konkurs jest bardzo prosty i skoro i tak wiele osób wrzuca swoje zdjęcia na Instagram, to dlaczego przy okazji nie wziąć udziału w tej niezbyt trudnej rywalizacji, prawda?  Przeczytajcie koniecznie regulamin, żeby dowiedzieć się o szczegółowych zasadach. Konkurs trwa od 8 do 27 października 2016 roku. 

2 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł na konkurs :) Muszę przyznać, że sama z chęcią bym pojechała na wakacje jesienią.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Prawda? Podobno morze jest bardzo magiczne jesienią...

      Usuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam