poniedziałek, 12 września 2016

Dobry prawnik

Jedna z moich znajomych postanowiła w sposób kompleksowy podejść do tematu stalkingu, którego doświadczyła. Niestety nie od razu trafiła na osobę, która pomogłaby rozprawić się z tym, kto ją dręczył tak, by raz na zawsze mieć z tym spokój. 


Dobry prawnik, który pomoże przejść bezproblemowo przez skomplikowane przedsięwzięcie to nie jest zjawisko częste. Czasami w danej sprawie liczy się nie tylko wiedza czysto prawnicza, ale też tzw. szósty zmysł, który pozwala ludziom z tej branży widzieć szerzej i więcej. 

Taki prawnik nie ogranicza się tylko do czysto prawnych aspektów sprawy, ale też jest w stanie pomóc dotrzeć do innych kanałów i ludzi, którzy mogą dodatkowo pomóc zarówno od strony psychologicznej, jak i czysto praktycznej, organizacyjnej. 

Moja znajoma na szczęście takiego nieszablonowego prawnika znalazła i sprawy przybrały szybszy bieg, a ona poczuła się bezpieczniej. Pamiętajcie, warto jest szukać i nie poddawać się, nawet jeśli nie od razu trafiamy na właściwe osoby. W sumie dotyczy to i innych sfer życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam