czwartek, 16 czerwca 2016

Akcja Jeloł Pisz&Love!

Lipton to herbata, która jest u nas od zawsze. Kilka miesięcy temu miałam okazję wypróbować najnowsze aromatyczne smaki, które wówczas marka miała do zaoferowania w charakterze nowości. Ostatnio pijamy w domu Lipton w wersji earl grey.  Podobały mi się pomysły tej marki, kiedy na zawieszkach poszczególnych saszetek można było przeczytać swego czasu krótkie sentencje. Tego typu akcja znów powraca. Stworzona została specjalna storna konkursowa www.piszandlove.pl, na której można zapisać swoje krótkie, radosne, optymistyczne hasło, które wywoła uśmiech i tym samym wziąć udział w konkursie.   

100 najlepszych haseł znajdzie się na zawieszkach limitowanej edycji herbaty Yellow Label, która będzie dostępna w czwartym kwartale 2016 roku. Dodatkowo 10 zupełnie wyjątkowych haseł znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych. Finaliści konkursu dostaną też vouchery do Katalogu Marzeń, a także termiczne kubki Lipton.

Hasła powinny się składać nie więcej niż z 60 znaków. Powinny być krótkie i nasycone taką energią, jaka kojarzy się Wam z tą herbatą oraz odzwierciedla Wasz stan ducha. Co może pomóc? Fantazja, dobry humor, gra słów i skojarzenia.

Konkurs trwa do 26 czerwca 2016 r. Pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.piszandlove.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam