niedziela, 1 maja 2016

Koszule w kolorowe printy

Od pewnego czasu obserwuję, jak zmienia się moda, jaką proponuje dość tradycyjnie kojarząca mi się marka Wólczanka. Właściwie bardzo lubię stonowane, klasyczne białe lub błękitne koszule, ale odrobina, a nawet więcej niż odrobina szaleństwa w koszulach też nie zaszkodzi. 

Podobają mi się coraz częściej pojawiające się wzory kwiatowe, kolorowe mazaje udające ręcznie malowane, ale też geometryczne printy, które są bardzo energetyczne. Gdybym miała wybierać tej wiosny koszule do swojej garderoby, wybrałabym te. 


1. Koszula damska Eunika marki Lambert w różowo-zielone, geometryczne wzory. Wykonana w 100% z miłej w dotyku bawełny. Mieniące się w oczach, jak w kalejdoskopie brązowe, miętowe i balodróżowe kwadraciki mogą świetnie pasować właśnie do białych spodni lub spódniczek.
2. Koszula damska Lucy marki Lambert, w kolorze białym, z motywem kolorowych cętek. Uszyta w 100% z bawełny, miła w dotyku. Tkanina pochodzi od światowej klasy producenta Adalberto. Wesoła, kolorowa, ożywiająca kolorową stylizację. 

Obie koszule  mają urocze zaokrąglone kołnierzyki.

1 komentarz:

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam