wtorek, 22 grudnia 2015

WZOROWA ŁAZIENKA Z DOMESTOSEM

Ja się zabieram za domowe przedświąteczne porządki i przy okazji dowiedziałam się o akcji niedawno trwającej w szkołach pod hasłem WZOROWA ŁAZIENKA. 

Jej organizatorem jest producent preparatów do czyszczenia toalet DOMESTOS, które bardzo dobrze znam, bo spośród wielu produktów dostępnych na rynku, odznaczają się one najwyższą, według mnie, skutecznością i ich ciągle używam w domowych porządkach.   

Akcja WZOROWA ŁAZIENKA była organizowana już po raz kolejny i właśnie wyłonione zostały zwycięskie szkoły, które uczestnicząc aktywnie w konkursie, dzięki swojemu zaangażowaniu i głosowaniu, wygrały pieniądze na gruntowne remonty swoich szkolnych łazienek w kwocie 30 000 zł.
Zasady programu akcji były takie, że każda ze szkół mogła dołączyć do programu Wzorowa Łazienka, a każde dziecko mogło zgłosić do galerii szkoły swój pomysł na projekt łazienki, lustra, drzwi, które chciałoby zobaczyć w łazience w swojej szkole.
Wygrane szkoły oprócz otrzymanych pieniędzy na remont i modernizację swoich łazienek, otrzymały też od marki DOMESTOS wsparcie profesjonalnego projektanta wnętrz, który opracowuje projekt zmian w oparciu o pomysły uczniów. Zatem frajda dla maluchów i młodzieży niesamowita. 

Akcja wspierana przez markę DOMESTOS była nie tylko zabawą o dużą pieniężną stawkę na rzecz poprawy warunków higienicznych w szkole, ale też miała cel edukacyjny. We współpracy z ekspertami, po wstępnym badaniu stanu higieny w polskich szkołach, organizatorzy akcji przygotowali scenariusze lekcji uczące dzieci higieny, które kończyły się pytaniami do dzieci o to, jak wyobrażają sobie idealne, wzorowe łazienki.
W oparciu o ten materiał ustalone zostały zasady programu zabawy, w której można było wygrać spora kwotę pieniędzy na remont szkolnych toalet. A do tego roczny zapas zestawów produktów Domestos.
Sprawdziłam listę szkół, które brały udział w tegorocznej edycji konkursu, najbliższe były z Bydgoszczy. Najbardziej znane mi szkoły z okolicy nie przystąpiły do konkursu, a szkoda. Może nie wiedziały o akcji? Warto im to zasugerować, bo stawka jest naprawdę duża. 

W tym roku w akcji zwyciężyły takie oto szkoły: 
Gratuluję szkołom, które się zmobilizowały, a ja zmykam do swoich domowych przedświątecznych obowiązków właśnie z DOMESTOSEM. Na pierwszy rzut idzie dezynfekujący 3-krotnie gęstszy żel do toalet  Domestos ZERO KAMIENIA, który oprócz tego, że skutecznie usuwa kamień osiadły na ściankach toalety, to działa poniżej linii wody i zabija bakterie i grzyby, jakieę w tym kamieniu często się rozwijają. Dzięki temu, że jest gęstszy, dłużej przylega do pionowych ścianek toalety, działając dłużej. 
Do codziennego stosowania dla dezynfekcji toalety, przydaje się 24-godzinny Domestos Long Lasting Protection, który stosowany codziennie, pomaga ochronić się przed zarazkami, rozpylanymi podczas spłukiwania wody. 
Na koniec zawsze zapach - czyli pachnące kostki Domestos z wygodnymi uchwytami do założenia na bocznej ściance muszli. Na święta w łazience zapodam dwa nowe zapachy - Ocean i Tropical.  Kostki toaletowe Domestos oprócz zapachu działają też w celach takich, powiedziałabym, estetycznych. Na przykład kostki Power 5 wytwarzają czyszcząca pianę , która na bieżąco chroni przed osadzaniem się kamienia, a poza tym daje połysk i higienę.  

DOMESTOS w naszym domu obecny od zawsze - marka sprawdzona i niezawodna, super, ze organizuje fajne akcje edukacyjne, które dostarczają frajdy w rywalizacji i wymiernych korzyści dla szkół, w postaci wygranych! Popieram i zachęcam inne szkoły do wzięcia udziału w kolejnych edycjach być może w przyszłości. Zaglądajcie na stronę www.wzorowalazienka.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam