poniedziałek, 14 grudnia 2015

Walizka na wyjazd do cioci Eli od Babyandtravel

Przeglądam właśnie asortyment w sklepie internetowym Babyandtravel, a obok siedzi Klaudia, która przygotowuje zaproszenia na swoje urodziny metoda DIY. Zagląda mi przez ramię i widzi walizkę, przy której zatrzymałam się na dłużej i konstatuje: - Ooooo, ale fajna walizka, w sam raz na wyjazd do cioci Eli. 

Walizka, która nosi nazwę TRUNKI prezentuje się super. Plastikowa, solidnie wykonana, w dodatku jest zabawką, bo ma kółeczka, i po zamknięciu jest... jeździkiem! Takie 2w1 to coś w sam raz dla Klaudii. Zresztą mnie sama też zauroczyła, nie dziwię się jej. 

W sumie to całkiem fajny pomysł na to, żeby dziecko miało swoją walizkę na podróż. To uczy dziecko odpowiedzialności za swój bagaż. Jak czytamy w opisie na stronie sklepu: http://babyandtravel.pl/, walizeczka Trunki spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego, więc nawet w takich okolicznościach, dziecko może ją mieć przy sobie.   

Do walizki można dokupić naklejki, którymi dziecko może samodzielnie ją udekorować. Jakie dzieci z takiej walizki mogą się ucieszyć?  Taka walizka może być atrakcyjna dla maluchów od 2 aż do 8 lat, w zależności od wrażliwości i upodobań dziecka. Na walizce - jeździku może spokojnie poruszać się dziecko od 0 do 50 kg :) Sama walizka waży 1,7 kg, a jej rozmiary to: 46 cm szerokości x  20 cm grubości x 31 cm wysokości.     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam