sobota, 14 listopada 2015

Uczyć sie angielskiego na Podlasiu?

Temat dobrego i szybkiego nauczenia się języka angielskiego jest wciąż dla mnie jedym z najważniejszych postanowień do szybkiej realizacji. 

(Źródło zdjęcia:  http://dwor.moscibrody.pl)

Właśnie przeczytałam, że na Podlasiu powstała pierwsza Angielska Wioska w Polsce. Zgromadzono tam native speakerów z całego świata, zaproszono też gości z Polski, by zamieszkali w anglojęzycznym środowisku przez tydzień. 

Podczas pobytu w tej podlaskiej, a jednak angielskiej wiosce, uczestnicy programu poprawiają swój angielski, szlifują, doskonalą w licznych konwersacjach. To swoista wymiana kulturowa, której nie doświadcza się codziennie. 

W Angloville, bo tak brzmi nazwa pierwszej Angielskiej Wioski w Polsce, oficjalnym i jedynym językiem jest język angielski. – Zasady są proste. Przyjeżdżasz, mieszkasz w „wiosce” przez 6 dni i odbywasz ponad 70 godzin konwersacji w formule 1 na 1 z native speakerami. Dzięki temu polscy uczestnicy programu usłyszą i użyją więcej angielskiego niż podczas 400 godzin tradycyjnych zajęć – mówią założyciele Angloville Michał Kelles-Krauz i Michał Żak. (Źródło: zwierciadło.pl) 

Na zdjęciu dwór w Mościbrodach, gdzie, między innymi, organizowane są kursy intensywnej nauki języka angielskiego na naszym polskim, pięknym Podlasiu. Nauka w takim obiekcie byłaby dla mnie dużą przyjemnością. Więcej szczegółów na: http://angloville.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam