wtorek, 6 października 2015

Ładne wyposażenie salonu fryzjerskiego

Lubię, jak w salonie fryzjerskim panuje wysmakowana atmosfera. Kiedy czuję, że ktoś zadbał o wnętrze tak, by można się tam było zrelaksować, ale też np. zainspirować. Miałam szczęście trafić do takiego salonu Anety Foks, o czym pisałam TUOstatnio inna nasza koleżanka, która właśnie kupiła większy lokal z przeznaczeniem na salon fryzjerski, poszukuje ciekawych mebli do jego wystroju. Zapytała o radę w doborze kolorystyki i stylu, bo stwierdziła, że sama ma za duży mętlik w głowie. Wiedziała, że my w swoich domowych wnętrzach chętnie łączymy nowoczesność ze staroświeckimi meblami. Jej to się podoba, ale nie wie, jak dobrać właściwe sprzęty, by tworzyły harmonijną całość. 

Poszperaliśmy trochę w sklepach z antykami, ale i w internecie znalazło się co nieco. Spodobał nam się m.in. taki fajny stylizowany na stary stolik, zobaczcie jak ciekawie łączy się w aranżacji z tą fikuśną kanapą na obrazku powyżej (do kupienia tu: http://lapuella.pl/). 

2 komentarze:

  1. Salon fryzjerski? Wow! Zupełnie nie przypomina miejsca dla klientów. Bardzo domowe warunki, aż chciałoby się jak najczęściej odwiedzać fryzjera. Projekt powinien zainteresować niejedną osobę w tym zawodzie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam