poniedziałek, 29 lipca 2013

White neo folk :))) klik oraz z pełną stanowczością wybrane zakupy

Czyli - dzisiaj! Zanim przysiądę do retrospektywnych postów poweekendowych, dzieje się tu i teraz. Posty te będą - nie umkną, ale i dziś chwile warte są zapamiętania.

Tata z bratem sprawili Klaudusi na wycieczce przedpołudniowej gazetę z upominkami: aparatem fotograficznym w pluszowym etui i naklejkami z księżniczkami. - Tak, rozpoczął się już ten czasopismowy okres. Mamy w pamięci jak to bywało z synem onegdaj :))))

Po południu zaś sugestywne, wybrane z pełną stanowczością małej Osóbki zakupy, sprawdzane co rusz, czy rodzice ich nie odkładają gdzieś na bok z koszyka. Zatem pierwsze dziewczyńskie klocki lego, spinki do włosów w kształcie kwiatków w kolorze nude, kolejne naklejki z księżniczkami oraz guma mamba. No dobrze do tego ostatecznie dwie pary majteczek. 

Pogwiazdorzyła też sobie Klaudusia z aparatem w dłoni z mamą w obuwniczym na wyprzedażach. Zarejestrowała w swoim aparacie-zabawce :)))) dwa łupy mamy - miętowe szpilki w groszki i białe hiciorowe ostatnio tenisówki. Te ostatnie niedługo wezmą udział w pewnym eksperymencie.     

Popstrykałyśmy też sobie parę słitfoci w aucie, uwieczniając nasze przytulanki.

Na dobry dzień dla outfitów czeka koszulka od Maryli W. Sama jestem ciekawa, jak i z czym ją ubiorę. - Lubię tę niepewność, która pewnego dnia samą mnie zaskakuje...
4 komentarze:

 1. Szpile w grochy!!! W sierpniu idę na polowanie. Muszę mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale łowy! Dla każdego coś miłego ;) Szpile cudowne! Trampki mam czarne,bo u mnie białe,były tylko przez pół godziny ;( Ot śląskie klimaty...

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany miętowe szpilki cudne!!! I w ogóle fajne zakupy z Córeczka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. szpilki cuuuuudo! świetne zakupy, a Klaudusia jaka zadowolona - od razu widać, że to rasowa kobietka na zakupach ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam