czwartek, 3 listopada 2011

Testujemy Mikserek do klocków i owocków vtech baby

Po południu radość Klaudusi była wielka. Przyjechał bowiem do niej pan kurier z najnowszą zabawką do testowania - mikserkiem do klocków i owocków firmy vtech baby. Wprawdzie zabawka ta, zaopatrzona również w melodyjki z głosem lektorki w języku polskim, przeznaczona jest zgodnie z instrukcją dla dziecka od 12 do 36 miesięcy, jednak nasza Mała Rozsądniusia już obcykała jej podstawowe funkcje i bawi się nią zgodnie z etapem swojego rozwoju. Zarówno o tym, jak przebiegała zabawa z testowanym przez nas produktem, dzięki uprzejmości producenta i dystrybutora tych elektronicznych zabawek edukacyjnych, jak i o samych cechach tej zabawki, opowiem już niebawem.

Jakie Mikserek wywołał pierwsze wrażenie u Klaudusi, to już widać na fotkach...


5 komentarzy:

 1. Powiem Ci, że ja mam coś podobnego w tym samym przedziale wiekowym i mój Mały już czai gdzie i jak włożyć gwiazdkę i kółko, jak zdjąć pokrywkę, więc myślę, że spokojnie i ten mikser mógłby być dla młodszych niż 12m ;)
  Klaudia jak zwykle słodziasta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna zabawka edukacyjna ! A Klaudusia jak zwykle przesłodka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  czytam Waszego bloga już od dawna, po cichutku, ale teraz muszę zapytać. Pisałaś,że Klaudusi pomógł Delicol na brzuszek. czy pamiętasz może po jakim czasie zadziałał - czy to było od pierwszego zastosowania, czy tez np po dobie dwóch, itd. Bo u nas dramat miesiąc było dobrze a teraz w połowie czwartego wzdęcia maksymalne...
  Pozdrawiam Was Kobietki
  lady

  OdpowiedzUsuń
 4. Lady-> wtedy, kiedy go używaliśmy, a było to 4_5 miesięcy temu, to pomagała właściwie od razu, po zażyciu przez Klaudusię.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetnie się bawi :) Uważam,że dziecięca wyobraźnia połączona ze sprytem działa cuda! Dokładnie widać na załączonych zdjęciach :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam