poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Pośrodku siatki centylowej Klaudusia jest...

Przyznam, że tak naprawdę dopiero teraz postanowiłam sprawdzić w siatce centylowej, gdzie to nasza Klaudusia ze swoją wagą i wzrostem się mieści. Ano okazało się, że pośrodku. Nie za duża, nie za mała ci ona jest, bo matula sobie wymyśliła, że nie chce mieć malutkiego "tuczniczka", tylko fajną, proporcjonalną dziewusię, która je tyle ile trzeba, bez zbytniego wmuszania. Jednak, gdy buźka zaczęła jej trochę drobnieć (czego nie można powiedzieć o reszcie ciałka, gdzie fałdusie tłuszczyku są nadal i niech :), trochę zaczęłam się niepokoić, czy to nie powinnam uruchomić dodatkowego "dopasania"?! Jednakże dziś na szczepieniu pani pediatra orzekła, że 7800 wagi i 69 cm wzrostu jest jak najbardziej ok i że teraz mogę się spodziewać, że dziecko wcale nie będzie tak bardzo przybierało na wadze, a raczej rosło wzdłuż. Dla spokoju sumienia wygooglowałam siatki, parametry córusi wpisałam i tym to czerwonym kwadratem w siatkach pośrodku się mieścimy, uffff :)))

Szczepienie dziś w jedną tylko nóżkę Córuchna przeżyła szybko i bez cienia płaczu (małe ugryzienie komara :)))) i za dwa dni kończy moja Kochana 7 miesięcy.

4 komentarze:

 1. rozwija sie prawidlowo :-)
  przyszla laureatka konkursow pieknosci ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. To super mała się rozwija - jest taka akurat. Mój Kubuś zawsze był i jest poza normami, bo chłopisko wystrzeliło w górę (9 lat a ciuchy nosi na 12). Na ostatnim usg okazało się, że Antoś za to grubiutki się nam robi (0,5 kg w 19 tyg.). Także moje chłopaki w siatkach się nie mieszczą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku jak ja myślę o szczepieniach to robię się blada :( bo mi słabo na widok igły, a jak pomyślę że tą igłę będą wbijać mojej kruszynce :( ehhh Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo Klaudusia to idealna kobietka jest. Tak sobię myślę czy by jej z Bartolkiem nie skumać?


  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam