wtorek, 25 kwietnia 2017

Dobre zdjęcia z drona

Nie jest łatwo je zrobić, ale też nie jest trudno.


Na własne potrzeby można kupić sprzęt i robić je samemu. Kiedy potrzeba zdjęć bardziej profesjonalnych warto  skorzystać z pomocy specjalistów:  http://www.dronexvision.pl/uslugi-oferta/fotografowanie-filmowanie-z-powietrza/zdjecia-filmy-z-drona/architektura-budownictwo-zdjecia-nieruchomosci Zdjęcia wykonane z powietrza mogą posłużyć jako tło do przedstawienia wizualizacji pojedynczych obiektów. Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości (nawet do 50 Mpx) wykonane z lustrzanek cyfrowych mogą być tym czynnikiem, który pozwoli na wierniejsze przedstawienie przyszłych obiektów, także z perspektywy lotu ptaka. 

Filmy i zdjęcia wykonane z drona są świetnym sposobem na udokumentowanie np. powstawania różnych firmowych inwestycji. Można w ten sposób przeprowadzić dokumentację zdjęciową np. w trakcie budowy obiektu, jak i po zakończeniu całej inwestycji. Zdjęcia, a także filmy kręcone są zwykle z tego samego miejsca podczas okresu budowy. Mogą więc być potem zmontowane i przedstawione jako spójna całość. Dla potencjalnych klientów, którzy chcą zakupić dom czy mieszkanie, bardzo ważną rolę odgrywa najbliższa okolica wokół danego osiedla czy domu. Na zdjęciach lub filmach z lotu ptaka można pokazać szerszy obraz otoczenia inwestycji, zawierający takie elementy jak najbliższe tereny zielone, lokalizację przystanków komunikacji lokalnej czy różnych instytucji publicznych.

Zdjęcia z drona to także doskonała opcja wizualizacji do książek ukazujących historię i piękno krajobrazu, jakie wychodzą spod naszych rąk, a także urozmaicające foldery i ulotki reklamowe dla marek.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam