poniedziałek, 13 października 2014

MAŁE KSIĘŻNICZKI na ziarnku grochu

Eleganckie sukienki dla Małych Księżniczek VERONA COLLECTION 2015, które powstały  w Pracowni Ślubnej Agnieszki Wantowskiej w Papowie Toruńskim w zaciszu domowego atelier - są po prostu boskie! Agnieszka zaproponowała na nowy sezon tiulowe sukienki w kropeczki. 

Bajkową sesję zdjęciową zrealizowałam sama. Plany ewoluowały, zmieniały się koncepcje, ale finał w postaci uroczych zdjęć naszych córeczek (mojej - Klaudii i Zuzi - córki Agnieszki, która uszyła w swojej pracowni sukienki dla Małych Księżniczek) jest!


Podczas naszych spotkań, kiedy oglądałyśmy wzornik materiałów, zachwycałyśmy się prawie każdym kolorem - czarnym w czerwone kropki, białym w różowe, błękitnym, czerwonym czy po prostu białym... My same widziałyśmy się już w takich tiulowych kropeczkowych kreacjach. 


Jednak w pierwszej odsłonie kolekcji, Agnieszka skupiła się na kreacjach dla małych dziewczynek, które coraz częściej już także i w Polsce występują na ślubach jako druhny panny młodej. Sukienki takie mogą także założyć na wesele dziewczynki zaproszone po prostu jako goście. 

Są długie, dostojne, wytworne.  Ale mogą też być uszyte w wariancie midi lub mini - wówczas można je wykorzystać także w innych, bardziej codziennych stylizacjach - bo tiulówki to hit ostatnich sezonów i ta moda na razie nie przemija, także wśród dzieci.

Zwróćcie uwagę na dodatki - stroiki na głowę: woalki, opaski z tiulem i piórami oraz kwiaty. Cudownie dodają charakteru całej stylizacji!


W Veronie można również zamówić lub indywidualnie uszyć na miarę eleganckie sukienki komunijne i do sypania kwiatków. Miło też wystylizować swoje dziecko na uroczystość rodzinną taką jak np. Święta Bożego Narodzenia. Dziewczynki lubią czuć się wyjątkowo, podkreślając to strojem. Wiem coś o tym, sama jestem "dużą dziewczynką" i mam córkę :) Wie o tym też Agnieszka - mama Zuzi, z którą razem obserwujemy upodobania naszych córek. 


Z myślą o weselnych potrzebach małych bohaterek tych uroczystości, relację z sesji zdjęciowej znajdziecie na prowadzonym przeze mnie blogu ślubnym. Ale i tu możecie zobaczyć efekty naszej sesji, którą zrealizowałyśmy w Pałacu Romantycznym w Turznie w minioną sobotę. 


Na koniec mała zajawka kolekcji tiulówek w wersji codziennej - do żłobka, przedszkola lub szkoły! Jej większa odsłona jeszcze nastąpi w kolejnej sesji, bo tym razem nasze małe księżniczki na ziarnku grochu były już nieco zmęczone... Sukienki dla Małych Księżniczek: Pracownia Ślubna Verona Agnieszka Wantowska
Miejsca sesji zdjęciowej: Pałac Romantyczny w Turznie oraz Dworzec PKP w Turznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam