wtorek, 11 czerwca 2013

FOTOGRAFICZNY KONKURS Baw się dobrze - WYNIKI

*** 
Po pewnych zawirowaniach z ustaleniem ostatecznych zwycięzców WYNIKI są takie, jak poniżej. Kwestie zgodności z regulaminem w przypadku pierwszego zdjęcia wyjaśniliśmy pozytywnie dla uczestnika. Zgłoszenie na konkurs Baw się dobrze do mnie wpłynęło wcześniej, niż zostało użyte do kolażu w innym konkursie. Data nadesłania zgłoszenia była w tym wypadku decydująca. Mam nadzieję, że do pozostałych zdjęć nie ma wątpliwości. Jeśli jednak jeszcze ktoś miałby coś do dodania w kwestii zgodności z regulaminem, jestem do Waszej dyspozycji.   
*** 
Daaaliście radę, oj daliście! No może byłabym ciuuut szczęśliwsza, gdyby zgłoszeń było co najmniej tysiąc, no może dwa, albo trzy czy pięć tysiaków - żartuję! Jestem veeery happy, że u mnie zgłoszeń było równo 50! Zobaczyłam pięćdziesiąt fotek przedstawiających Wasze sposoby na wspólne rodzinne zabawy. Pokazaliście Szczęście w Waszym stylu - w zabawie!


 

Podeszliście do zadania profesjonalnie, z pomysłem i sercem! Trochę jest mi przykro, że mogę nagrodzić tylko 5-kę spośród Was, moi drodzy uczestnicy konkursu pt. Baw się dobrze - ale cóż, wiadomo, zasady są zasadami. Wspólnie z Zespołem sklepu internetowego Bliżej Ciebie, który ufundował nagrody w naszej zabawie fotograficznej uzgodniliśmy, że...

I MIEJSCE 
zdobywa 
Pan Artur Fałdziński z Łęczycy
na zdjęciu z synem Alkiem


zwycięzca otrzymuje zestaw pieluszek, kosmetyków i chusteczek Bella Baby Happy oraz książkę Pawła Zawitkowskiego pt. Mamo, tato, co Ty na to, cz. 3


4 WYRÓŻNIENIA 
w postaci 


otrzymują

Pani Irena Krzemińska z Piekar Śląskich


Pani Aleksandra Filipowska z ŁodziPani Magdalena Tutkaj z Lublina


Pani Magdalena Paśko z WrocławiaGratuluję!

Jesteście wielcy - pokazaliście, że można bawić się wszędzie i praktycznie wszystkim, a nasza wyobraźnia podsuwa nam niezliczone możliwości budowania okazji wspaniałej bliskości! 

Nagrody sponsorowały:

* * *
Z nagrodzonymi osobami skontaktuje się Zespół Sklepu Bliżej Ciebie. 
Dziękuję wszystkim, którzy z zapartym tchem czekali na wyniki, mam nadzieję, że zabawicie się ze mną w konkursach jeszcze nie raz!

UWAGA! 
Niestety dwie prace, które wcześniej wybrałam jako wyróżnione - okazało się, ze są niezgodne z regulaminem, bowiem były już wcześniej publikowane. Stąd na ich miejsce zdjęcia Pani Aleksandry Filipowskiej z Łodzi i Magdaleny Paśko z Wrocławia. 

8 komentarzy:

 1. Oooo jak miło dziękujemy bardzo za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjećie które zajęło pierwsze miejsce tez juz było kiedyś publikowane :(

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcie które zajęłopierwsze miejsce tez juz było wcześniej publikowane

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, dwa dni temu w kolażu w pewnym konkursie. Ale nie było to "wcześniej" niż zostało wysłane na ten konkurs. Decyzję podejmie ponownie jury :) Pozdrawiam, autorka zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani, dziękuję za wszystkie informacje, wszystkie sprawdzam razem z pozostałymi członkami jury i niebawem ogłoszę zaktulaizowane informacje. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. A tak ja też już widziałam wczesniej wygrane zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie powinno być chyba takiego punktu w regulaminie. Zdjęcie, które otrzymało pierwsze wyróżnienie dawno już znajduję się w sieci:
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=332546243538515&set=a.332545583538581.1073741832.224161851043622&type=3&theater

  OdpowiedzUsuń
 8. fajny punkt regulaminu :P następnym razem nikt udziału nie weźmie ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam