sobota, 29 września 2012

Odkurzacz BOSCH GL-30 2500 Pro Power - moc pierwszego wrażenia

Efekt pierwszego wrażenia, kiedy dotarł do nas w końcówce sierpnia do testów odkurzacz BOSCH GL-30 Pro Power 2500, był bardzo pozytywny. Czarny, elegancki, błyszczący. Można było się w nim przeglądać jak w lusterku. Poza tym taki "solidniak". A wiecie jako to z pierwszym wrażeniem bywa? - Różnie raczej... Pierwsze słowa mojego syna przy otwieraniu kartonu ze sprzętem - stereotypowe, ale dość prawdziwe zwykle - MADE IN GERMANY - to wzbudza respekt i generuje w głowie pozytywne skojarzenia. 

Aż się uśmiechnęłam pod wąsem, którego nie mam, sama do siebie, że nastolatek, a takie poglądy ma silnie zakorzenione, że co niemieckie to dobre (volkswageny, beemki, no ople też, niemiecki ordnung mus sein itede... - tak myśli większość Polaków, a raczej tkwi to w ich podświadomości). Czyżbyśmy to my w wychowaniu mimochodem jakimś zaszczepili w synu takowe przekonanie:))))? No nie wiem, nie wiem :) 

Bo ja dłuuuuugo opierałam się przed namowami męża, aby wybrać bardzo typową markę samochodu niemieckiego naszego auta, które po 6 latach muszę stwierdzić, że faktycznie warto było. Poza tym,  powiem Wam - od ponad 10 lat mamy w domu pralkę także marki BOSCH i, odpukać w niemalowane, ale nie zaliczyła ona żaaadnej najmniejszej naprawy. Co prawda, to prawda - no jeździmy samochodem jednej z tych wymienionych marek, co to Polacy mają do niech ślepe, ale sama się przekonałam, że jednak uzasadnione zaufanie... 

Teraz przetestujemy kolejny "niemiecki" sprzęt, a raczej już przez ten miesiąc, który upłynął od momentu, kiedy dotarł do nas odkurzacz BOSCH Pro Power 2500 BSGL32510już solidnie go przetestowaliśmy, dość często go eksploatując w trybie codziennym "ogarniając chatę", jak to zwykłam mawiać przed kolejnym dniem, gdy my z mężem wybywamy do pracy, syn do szkoły, a na placu domowego boju zostaje Klaudia z nianią, bawiąc się, krusząc, rozsypując... Swoje wrażenia z testowania mają u nas więc wszyscy domownicy, włącznie z Klaudią + niania. Opowiem o tym wkrótce szczegółowo. 


Zapraszam na fanpage marki BOSCH

http://www.odkurzacze-bosch.pl/

3 komentarze:

  1. Super jest!! :))) My też odkurzamy z Boschem!! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale na rozdawali tych odkurzaczy :P mnie ominęli hahah ;D
    masz boskie meble :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam