wtorek, 21 lutego 2017

Domek na drzewie czy kareta dla księżniczki?

Domek z drewna dla dziecka, a może kareta? Kupić gotowy, czy zbudować samemu? Sprawdzaliśmy różne możliwości. Przeglądaliśmy inspiracje na Pintereście i czytaliśmy opinie internautów.

Na stronie producenta domów z drewna natknęliśmy się na ciekawe informacje o  drewnianej wiosce w Norwegii, która jest... w Polsce. W urokliwej, cichej i malowniczej miejscowości Włodzimirów w województwie wielkopolskim działa tzw. Norweska Wioska Arendel. Na zlecenie właścicieli tego cichego zakątka, w samym sercu przepastnego lasu, producent domów z drewna wybudował dwa urocze domki typu hytte. Przystosowane one zostały do całorocznego wypoczynku dla dwóch osób. Zlokalizowano je w bezpośrednim sąsiedztwie zagrody reniferów. 

Wioska Arendel posiada też specjalny budynek rekreacyjny dla gości z osobną altaną z paleniskiem, oprócz tego pole namiotowe oraz wybieg dla koni. Ten nietuzinkowy pomysł przykuł już uwagę mediów - artykuł na temat wioski Arendel ukazał się w lutowym wydaniu magazynu "Weranda Country" wraz z domkami konstrukcji producenta Arendel. 

Źródło:  drewnolandia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam