poniedziałek, 4 kwietnia 2016

DOVE NUTRITIVE SOLUTIONS seria do ciała i włosów

Klasyczna seria DOVE do pielęgnacji ciała i włosów u mnie ostatnio w domu. Kremowy żel pod prysznic ze specjalną rewolucyjną formułą nawilżania dla skóry, odżywcze mleczko do ciała do suchej skóry, a także specjalne mydło w płynie o lekkiej kremowej konsystencji. Poza tym do moich suchych i zniszczonych farbowaniem włosów - szampon i odżywka, które właśnie wypróbowuję  po koloryzacji.

DOVE DEEPLY NOURISHING, czyli odżywczy żel pod prysznic z rewolucyjną formułą, dzięki której skóra jest bardziej miękka i gładka już po pierwszym prysznicu.   O tym produkcie producent pisze, abyśmy my, kobiety (tak a propos piękna zaplanowałam sobie małą pogawędkę na ten temat z moją małą kobietką - Córeczką) odkryły swoje prawdziwe piękno i pozwoliły sobie na odżywczy seans z Dove Deeply Nourishing – prawdziwym klasykiem gatunku. 

Zawarta w żelu formuła NutriumMoisture™, to unikalna kompozycja składników nawilżających bogata w lipidy identyczne z naturalnie występującymi w skórze. Odznacza się bardzo dobrym wchłanianiem poza działaniem powierzchniowym i świetnie  odżywia warstwy naskórka podczas kąpieli. Codzienne stosowanie pomaga przywrócić naturalne piękno skóry i zachować je na długi czas.

Odżywcze mleczko do ciała do suchej skóry DOVE BODY MILK ESSENTIAL NOURISHMENT to podobnie jak w przypadku produktów do włosów, które zwykle dobrze stosować w duecie, uzupełnia działanie szamponu. Ostatnio produkt ten został ulepszony. Wszystko po to, by działać nawilżająco i odżywczo głębiej niż wcześniej przez 24 godziny. Zawiera unikalny DeepCare Complex ze składnikami odżywiającymi naturalnie występującymi w skórze oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.
Szampon do włosów DOVE INTENSIVE REPAIR został stworzony z myślą o włosach zniszczonych. Zawiera Micro Moisture Serum, które chroni i wzmacnia włosy "na zewnątrz", a także aktywne cząsteczki nazwane przez producenta Fibre Actives, które wnikają w głąb włosów odbudowując je od środka. Szampon ten pomaga w odbudowie włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek, a jego uzupełnieniem jest odżywka przeznaczona także do suchych i zniszczonych włosów, odżywiając je, regenerując na zewnątrz od cebulek aż po same końce.
DOVE CARING HAND WASH - mydło w płynie z 1/4 zawartością pielęgnującego kremu dla większej ochrony rąk nawet po myciu. To jeszcze jeden łagodny w użyciu i o dobroczynnym działaniu na skórę rąk produkt. W dodatku z tzw. pompką, dzięki której łatwiej jest dozować odpowiednią ilość na dłonie. 
hghghg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam