sobota, 23 kwietnia 2016

Blady błękit jednym z gorętszych trendów 2016

Nie dziwię się, bo ten blady błękit zawsze powoduje, że kiedy go masz na sobie, nieco się rozmarzasz. Nie mylić z rozmazaniem, choć... trochę jakby faktycznie zacierały się kontury wszystkiego.

Będąc w nim łagodnieję, staję się subtelniejsza i paradoksalnie bardziej zauważalna. mam na to dowody. Kilka tygodni temu chodziłam dość często w blado błękitnej koszuli. Zawsze kiedy ją zakładałam, otrzymywałam co najmniej kilka komplementów dziennie od różnych osób, co potwierdzało dobry wybór. 

Okazuje się, że ten szary błękit, czy też błękit w ogóle to jeden z gorętszych trendów sezonu. Strasznie fajnie, bo to jeden z moich ulubionych ostatnio kolorów. Yes! A ja mam zachomikowaną w szafie dość ponadczasową sukienkę haftowaną w sielskie kwiaty, kiedyś kupioną w warszawskim KappAhl. I te koszulę klasyczną z House, o której wspominałam już wcześniej, a teraz okazuje się że tej wiosny będzie moim hitem. Kupiłam ją chyba rok temu do białej tiulówki (było ją widać TU), a teraz szykuję ją do moich nowych stylizacji, np. z czarnymi rurkami.

Do tych moich bladych błękitów świetnie się zgrywają klasyczne kosmetyki DOVE. Ostatno uzaleźnilam się od zapachu masła do ciała mojej serii do cery dojrzałej Youthfu vitality. Poszukałam też kilka inspiracji na Pintereście, co by sobie jeszcze w bladym błękicie sprawić. Oto i one. W jednym przypadku poniżej kolor ten pojawia się w postaci malunków na spódnicy butach, co też mi chodzi po głowie.

Źródło: www.pinterest.com

2 komentarze:

  1. Kocham takie kolory! A ta sukienka z błękitnymi wstawkami (na dole po prawej) i te buty są naprawdę niesamowite, chyba poszukam w internecie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam