wtorek, 15 grudnia 2015

Specjaliści od urządzania pod klucz w Warszawie

Pisałam już wcześniej o tej firmie, która pisze o sobie, że realizuje 100% marzeń w domu. Nasi znajomi skorzystali z jej usług i przeprowadzenie remontu swojego mieszkania zlecili fachowcom z Dekor Projekt z warszawskiej Woli. 


Popatrzyłam na stronę wykonawców, na której przybyło nowych realizacji. Te zdjęcia, które dziś wybrałam przedstawiają aranżacje, w których mogłabym funkcjonować.

Tu moglibyśmy jadać...
Tu spać...
Taką moglibyśmy mieć łazienkę...
W tym zestawieniu mogę sobie pozwolić na inspiracje "z różnej parafii", ale oczywiście można sobie zaplanować generalny remont domu tylko w jednym stylu, np. niezwykle modnym ostatnio - skandynawskim. 

Wnętrza w takim stylu charakteryzują się przytulnością oraz czystością formy. Dominuje w nich kolor  biały, szarości, ale także brązy. Mocnym akcentem jest naturalne drewno. Podłoga w takim mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim, wykonana jest właśnie z drewna i to w w jego naturalnym odcieniu w zależności od wybranego gatunku. Częstym zabiegiem jest bielenie lub malowanie farbą kryjącą podłogi drewnianej dla wzmocnienia skandynawskiego efktu. Fajną metodą jest też olejowanie.

Chcąc dobrze urządzić mieszkanie w stylu skandynawski, trzeba pamiętać o odpowiednim oświetleniu. Zasłony i firanki są tu zastąpione przez rolety. Możemy wtedy osiągnąć efekt jasnego i przestronnego wnętrza. W dodatku takie pomieszczenie jest wówczas pełne naturalnego światła.

Spójrzcie sami, jak światło może w różny sposób wpływać na klimat w mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim poniżej także biorąc pod uwagę świąteczne dekoracje. 
Źródło zdjęcia: www.pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam