poniedziałek, 16 listopada 2015

Jak dobrać grzejnik do łazienki?

Tanie grzejniki łazienkowe szukaliśmy ostatnio wymieniając instalację grzewczą w mieszkaniu teściowej. Stary budynek na Warmii, w którym kiedyś mieściły się nie tylko mieszkania, ale i Ośrodek Zdrowia, zbudowany jest w starej technologii. 

Źródło zdjęcia: www.pinterest.com

Pamiętamy, jak cenne okazywały się rady znajomych, kiedy szukaliśmy kaloryferów przy naszym remoncie domu. I wtedy i teraz mocno sprawdziliśmy rynek i znaleźliśmy kilka dobrych namiarów, z których wybraliśmy jeden. Tym razem Marek trafił też na super promocję, w której kupił grzejniki w bardzo okazyjnej cenie. 

Warto w łazience czy to mniejszej czy większej zawsze zaplanować sobie grzejniki nie tylko typowo ogrzewające pomieszczenie, ale także takie, które będą służyły jako swoiste uchwyty na ręczniki. Mokrych ręczników bowiem w łazience nigdy nie brakuje. Właściwie po każdym umyciu rąk, ręcznik ląduje na grzejniku, by wysechł.  Dlatego doradziliśmy teściowej zainwestowanie w podobny grzejnik jak na powyższym zdjęciu.

3 komentarze:

 1. Taki grzejnik to nie tylko miejsce na ręczniki, ale z tego względu, że nie wygląda jak grzejnik, stanowi ciekawy element łazienki. Również popieram zaproponowane rozwiązanie. Starsze pokolenie nie musi być w tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, my taki podobny mamy i spełnia obydwie funkcje - pożyteczną i estetyczną.

   Usuń
 2. Uwielbiam takie nowoczesne wzornictwo stosowane w zwykłych domowych przedmiotach, zwłaszcza grzejniki wyglądają często świetnie - tak jak w tym przypadku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam