poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Spacerówka dla lalek, chodzik pchacz i ślimaki

Już jakiś czas obserwowaliśmy zainteresowanie Klaudii w sklepach z zabawkami wózkiem dla lalek. Widzieliśmy różne, ale w sumie jakoś szukaliśmy okazji kiedy model nam się podoba, a cena będzie przystępna, nie przesadzona... I tak, od jakiegoś czasu odwiedzamy pewien sklepik z używanymi zabawkami i sprzętami dla dzieci, gdzie można kupić tzw. markowe zabawki w relatywnie dobrej cenie. Tak kupiliśmy domek dla lalek, samochód, rowerek, a dziś - wózek dla lalek i interaktywny chodzik pchacz.  Wózek miał nawet w bonusie lalę. To fajna sprawa - kupować niezniszczone, zadbane przedmioty dla maluchów za zwykle ok. 1/2-1/3 pierwotnej wartości. Nie wszystko uda się w ten sposób kupić, ale warto wykorzystywać takie okazje. 

I znów dużo nowych wrażeń z Klaudią z powodu wózeczka i lali - obserwowaliśmy Ją bowiem, jak nie tylko ochoczo pcha swój wózek, ale jak swoja laleczkę karmi, przytula, układa w wózeczku, poprawia, całuje... Zaczynamy wiedzieć pierwsze namacalne efekty swojego wychowania, jak Malutka odwzorowuje to, jak my się Nią zajmujemy.

Pod koniec dusznego, upalnego dnia - spacer po naszej zielonej okolicy i  kolejne, cykliczne wręcz bliiiiskie spotkanie ze ślimakami :) Nasza Duś-Dusia rośnie i zmienia się nam w naszą kochana maleńką Kobietkę, jak zwykliśmy Ja nazywać.
    

9 komentarzy:

 1. oo jaka słodka i jak skromnie prowadzi wózeczek :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękną mam Mamusię ta lala w wózku :D
  Arianka też ma swój :D tylko że głęboki :) rosną te nasze Laleczki ! pozdrawiamy !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze te zdjęcia! I jaka odważna ze ślimakami:) Poza tym na pewno cudownie jest oglądać jak dziecko odwzorowuje to co widzi w domu i s ą to pozytywne wartości

  OdpowiedzUsuń
 4. Ona już taka duża i samodzielna!! :) PIęknie!! Fajny pomysł z tym sklepem! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna pannica :-)
  fakt są zabawki które służą pokoleniom więc czasem warto kupić coś używanego, w stanie idealnym i w połowie mniejszej cenie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dawno nie zaglądałam.
  Dziecię się zmieniło :-)
  Jest cudna :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja zaczynam prowadzic bloga na temat moje ciąży więc napewno znajdziecie tu wiele ciekawych informacjii :) także zapraszam na: http://kolejnyrozdzialzycia.blogspot.ie/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam