piątek, 10 lutego 2012

A do pracy chodzę tak...

Mam taką koleżankę w pracy, że mogę z nią pod wpływem chwilowego porywu fantazji realizować najdziksze kobiece pomysły :)))) Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, aby wypróbować na sobie trend noszenia okularów w dużych plastikowych oprawkach. Na to nałożyła się jeszcze aktualna moda na okulary o tzw. kocim kształcie i ...jedna z odmian trendu męskiego w modzie kobiecej - noszenia do damskich bluzek krawatów. Rzuciłyśmy więc sobie hasło, że zamawiamy na allegro okulary zerówki w kształcie takim, jak na poniższym zdjęciu czyli Nerdy, a oprócz tego zerówki kocie oraz kolorowe krawaty... Dołączyła się jeszcze jedna koleżanka, spontanicznie jeszcze jedna i tak tydzień temu odebrałyśmy przesyłkę. A dziś w ferworze pracowniczej walki strzeliłyśmy sobie na firmowym korytarzu pamiątkowe fotki z naszych okularowych chwil fantazji :)

Dodam, że okulary tak w ogóle nosić powinnam od dzieciństwa, ale chronicznie nie cierpię (poza słonecznymi ofkors :))))), bo mi wiecznie za gorąco, bo parują, bo opadają, bo są nietwarzowe, ale jak w mediach ciągle się widzi jakiś trend, to czasem mu się ulega chociaż na chwilę tak dla zabawy :)


7 komentarzy:

 1. Jasne,że bomba! Tak szczerze,to tez powinnam od dziecka nosić okulary,w szufladzie leżą 3 pary,a mnie ani myśl przez głowę nie przejdzie,żeby któreś włożyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie! Sama chętnie bym się na takie skusiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnie wyglądasz! Ta sukienka jest przepiękna i bardzo wdzięczna! Och jak ja bym chciala mieć taką szaloną koleżankę w pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał!!! Fajnie jest mieć TAKĄ koleżankę-kompankę do wariactw! Polecam się na przyszłość;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam