czwartek, 24 listopada 2011

Siódmy ząbek!

Czekaliśmy, czekaliśmy na dwie zębowe białe kreski w górnej szczęce Klaudusi, a tu - niespodzianka - dziś o 19:30 pojawiła się siódma biała kreska na dole :) - Siódmy Jej ząbek.

Ach - miałam napisać dłuższego posta o kolejnym produkcie MAMbaby - o pojemniczku i łyżeczce do karmienia, ale sił mi już brak, bo dziś od 3:30 jestem na nogach. Syn nasz bowiem pojechał pobuszować z wycieczką klasową z liceum do Tropical Iceland pod Berlinem... A jutro moje imieniny Katarzyny, idę więc spać z rozsądku, aby mieć choć trochę bardziej niż dziś wypoczętą twarz :)))

A na zdjęciu Moja Śnieżynka :)


9 komentarzy:

 1. Gratuluję Twojej małej Księżniczce 7 ząbka! no i naj naj naj najlepszego z okazji Twoich imienin - Kasiu! Życzę Ci wspaniałego, udanego, pełnego uśmiechu dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. wyśpij się :) zmęczona mama do zabawy się nie nadaje ;)
  szaleje Mała z zębami :) szybko będziecie mialy to za sobą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuuję zębolka i życzę wszyskiego co najlepsze z okazji imienin

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam Kochane dziewczyny i pozdrawiam gorąco; uff, wyspałam się :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Laluni gratulujemy i rodzince nie mniej;-)A płaszczyczek przeboski!Oj stroi mamunia lalunię cudownie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego naj naj naj na imieninki życzymy :* Gratulujemy ząbka. Kupiłam gazetkę i poczytałam o waszym porodzie :* U nas komplikacje też były bo Ada zaplątała się w pępowinę. Ja w pewnym momencie porodu powiedziałam, żeby mi zrobili cesarkę bo zrezygnuję :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzielni jesteście a Klaudusia najbardziej. Jak Ona daje radę z tymi ząbkami? Atakują na raz! Ale fakt będziecie miały to za sobą raz dwa :) Wszystkiego NAJlepszego z okazji imienin Kasiu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję dziewczyny w imieniu swoim i Klaudusi - a u niej dziś już 8 ząb, o czym za chwilę :))))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam