czwartek, 2 grudnia 2010

Moja waga stanęła w miejscu w 8 miesiącu ciąży

Nie mogę wprost uwierzyć, że ja się powiększam - w sensie brzuszek jest coraz większy - a moja waga stoi od około 3 tygodni w miejscu. To zadziwiające.

Wcześniej przejmowałam się trochę, że ciągle przybywa mi kilogramów - cóż mam już 16 kg na plusie od wagi wyjściowej, ale stanęło ostatnio na 76 kg i tak się utrzymuje. Cieszy mnie to, bo myślałam, że za chwilę to zamienię się w jakieś monstrum. A tymczasem taka stabilizacja wagi wpływa dobrze na moje samopoczucie. Pewnie jeszcze jakieś kilogramy przybędą przy błyskawicznym wzroście dziecka w ostatnich miesiącach, ale na razie dobrze, że nie przybieram zbędnych, jak mi się wydawało wcześniej kilogramów.

Dziś musiałam zostać w domu. Moją miejscowość skutecznie zawiało śniegiem, a ja przegrałam walkę z silnym wiatrem na peronie w oczekiwaniu na spóźniony pociąg w wersji awaryjnej, gdy nie mogłam dziś jechać do pracy autem... No a teraz pięknie - tylko sobie lekko prószy śnieżek - co za figlarz!

1 komentarz:

  1. Moja teraz stoi na +6kg co mnie dziwi, bo brzucho coraz większe, a ja się czuję jakbym chudła... oby nie zapeszyć to może uda mi się zamknąć w max. 10 na plusie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam